Kızlar neden doyumsuz?

Kızlar! Bu sorunun erkek versiyonunu sordum çoğu erkek kız versiyonunu sor cevap alırsın dediler neden kızlar yanında bir erkek varken başka bir erkeğe bakar?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doyumsuz değilim işte senin gibi bir tanem olsa başka yere bakanın gözünü oysunlar <3

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Toplumsal yozlaşma ve aldatmanın övünç kaynağı olması ünlülerin aldatma skandallarına rağmen utanmayışları gibi çok alt nedenli bir konu bu. Namuslu diye dışlanan insanlardan tutalım da çapkınlık yapmayanı anormal görenlere kadar çok çarpık zihniyetli insanlar var.
    Gençlerin beynini kolay cezbediyorlar yapmayanın diline vuruyor sonra da ben niye mutsuzum.

Çok kadın hiç kadın denmişti. Çok erkek de hiç erkektir
    Bir de birini çok sevmek yerine az az daha çok kişi sevmek gibi tuhaf durum ve yedekçilik var.
    Zaten birini gerçekten sevenin gözü başkasını görmez yalandan ilişki yaşayanların durumları bunlar sevda ucuzladı doğru doğru haklılar.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• babalari yeterice sevmemis onlari ondan erkegi hem baba=para mara hem dostu=dirdir mirdir hemde sevgilisi=cocuk mocuk olacak fazla beklentiler var kendileri tirt ken

0|0
    0|0
  • Uçkurlar azizem

0|0
    0|0
  • Erkek versiyonunu sor

0|0
    0|0
  • :):)

1|0
    0|0
  • Abaza girl is coming

0|0
    0|0
  • Kızların doyumsuzluğunun en büyük sebebi Rekabet =/ Sürekli kendilerini başkalarıyla Kıyas.

1|0
    0|0
  • kızlar manyak biraz. ben tkken bakmıyorlar kız varken aç gibi bakiyorlar.

0|0
    0|0
  • kızlar yanında bir erkek varken neden mi başka bir erkeğe bakar? doyumsuz olduğukları için alkışlar gelsin arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Yetmezz

0|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yanındaki tatmin etmiyordur belki kızlar dokununca bile onu uçuracak şeyler arar bunun içinde az biraz tecrübe ve olgunluk gerekir

0|0
    0|0
  • ben doyuruyorum

0|0
    0|0
  • gözleri kör olmaya emi ahh bu kızlar

0|0
    0|0
  • Tatmin edemiyosundur :))

0|0
    0|0
  • anal birleşme içinmi