Erkekler neden bu kadar doyumsuz?

Son zamanlarda etkeklerin her konuda çok fazla doyumsuz olduğuna karar verdim. Yanında biri zaten var neden bir başkası daha? Neden bu alçaklık? Bu ikinci kişi meselesini hayata geçiremeseler bile soyut olarak bakmaları bile bir doyumsuzluk demektir. Neden erkekler neden?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kim benim. hakkımı yiyorsa zehir zikkim olsun

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Alttaki toplar azizem mesele

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama var işte iğrençlik diyosunuz ama kızlar erkek olmayı bilmediğiniz için anlayamazsınız dnamızda yazılı saldır komutu zaten buna en çok mukayet olanlar medeni kabul ediliyor bu bir sınav gibi o dürtüleri durduramıyor insan bide kızlarda bakılmaktan hoşlanıyor onlar açık giyinmesinler dicem oda olmaz ya boş ver uzun mesela hava karardığında dolunay tüm ihtişamıyla ortaya çıktığında bizimde içimizdeki canavar uyanıyor napalım

0|0
    0|0
  • erkek iste

0|0
    0|0
  • performans meselesi sabaha kadar attığımda kasık ağrılarıyla gün geçirende oldu hayat boş pompala coş

0|0
    0|0
  • genelleme yapmazsan sevinirm eğer genelleme yaprsak şöyle diyim kadınlar neden bu kadar yalancı? sanki ilk defa elele geziyomuş ilk defa öpüyomuş gibi utanmaya çalışmalar?

0|0
    0|0
    • Bu saçma bir öne sürme şekli. Söylediğimle alakası yok yanımdaki elimi tutarken neden başkasına bakması

• bence çok güzel bir yorum benimkisi anlamak sana kalmmış bişey

• Demek doyuramıyorsunuz

0|0
    0|0
  • aynı seyı kızlarda yapıyor ınsan doyumsuz zaten

0|0
    0|0
    • Ama hiç bir kız erkek elini tutarken diyer erkeğe bakmıyor he bakıyorsa bile o kızdanda hayır gelmez

• ben cok gordum elını tutarken olmasa da

• birazda kadından kaynaklı bence.. isteklere yeteri kadar karşılık veremezse başka yollara girilebiliyor..

1|0
    0|0
    • Sorun bende yani

• öyle demedim.. ama erkeğin isteklerine kadın karşılık verebilmeli.. aynı şekilde erkekte kadının isteklerine karşılık verebilmeli..

• Doyumsuz erkek yoktur. Doyuramayan kadın vardır. :D dsııgjdgsğ

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen!

0|0
    0|0
  • Neden biliyon mu yanında biri varken kendini bir halt zannedip 2. yi arıyo sonra tekmeyi yedikten sonra da sudan çıkmış balığa dönüyo

0|0
    0|0
  • neden senin bu düşmanlığın neden bütün erkekleri aynı kefeye koyuyorsun neden irem neden her erkek aynı değildir her erkeğin aklı orasında değildir öğren şunu

0|0
    0|0
    • Kimseyi genellemedim gerçekten ozaman sorun bende karşılaştığım herkes böyle azizim bana kızmayın

• örneğin tipe bakarak yargılayan kızlar bu duruma düşebilir çünkü adı üstünde adam tipiyle o kadar meşgul ise anlaki işi gücü karı kız tavlamak sadece kız ayarlamak için senelerce kaslı vucutlar çalışanlar var veya binbir derde girip araba alan ya da bunun gibi şeyler sana tavsiyem biraz daha güzel seçim yap ilişkilerinde göreceksin ki öyle olmayan erkekler de var

• Varsa çıksın karşıma amin

• Erkekler doyumsuz degil. Soru benim en iyi bjldigim yerden. sordugunuz icin tebrik ederim.
    Not:yaninda bir kadin varken neden baskasina bakiyor? Isin puf noktasi bu soruda. birde bu sorunun kadin versiyonunu sorun? O zaman sonuc alabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Soracağım

• Aptalliktan

0|0
    0|0
  • Hayvanlar bile aldatmaz eşlerini

0|0
    0|0
  • Doyuramıyosunuz

0|0
    0|0
  • Sorun sende o kesin. Fotograftan ne oldugun belli oluyor

0|0
    0|0
  • Tatmin edemiyorsunuz...

0|0
    0|0
    • Değil. Siz sanıyorsunuz ki düzgün giyineyim akıllı durayım. Erkekler de sizi öyle şeylerle Kontrolü altında tutuyor... Sonra hop.. Götü başı açık kızlara bakması oynak kızlara bakması size abes geliyor.. Kusura bakmayın bu iş böyledir... Ya her anlamda tatmin edeceksin... Ya da sesini çıkarmayacaksın...

• Ablacım peki ya şuna ne demeli bakmıyorum içlerine düşmüyorum diye hemcinslerinden eş cinselmisin sorusuyla karşılaştım ben buna ne diyosun bakanı hadi anlarım söylenmene de bakmayana içinize düşmeyene eşcinselmisin diye sormak nedir ya birde değil kaçkere karşılaştım bu soruyla

1|0
    0|0
    • Ya onlar laf etmeye yer atayan kısım benim dediğim başka

• Vallahi ben şunu bilirim nankör insan oğlunun tamamı boşuna cevap arama dört dörtlük kusursuz dünya güzeli kalbi altın diye tabir sevgilisi eşi olsun genede dışarıya bakar bayanlar içinde geçerli aynısı çünki nankör ve tamahkar insan oğlu istisnalar hariç deyim genelleme olmasın

• İnsanoğlu kötü

• Senin gibi kız buldukta 2. sinimi aradık <3 şöyle senin gibi sevgilim olsa odaya kapatır sabaha kadar izlerim

1|1
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Doyuma ulaşabilmek için yeteri kadar almak gerekir, bu erkek için de kadın içinde böyledir. İstenilen ne kadar fazlaysa doyumsuzlukta o kadar fazla olur. İstenilenin fazlalığı ya da azlığı da yaşanmışlıklarla ilgilidir.

0|0
    0|0
  • Haklisin çoğu erkek doyumsuz ancak tüm erkekler öyle diyemeyiz.

1|1
    0|0
  • Hain pis herifler hepsi eeeg 😂

0|0
    0|0
  • İnsanlar doyumsuz, kadın konusunda bütün erkekler doyumsuz demek yanlış bir genelleme olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...