İnsanlardan uzaklaşmaya başlıyorum?

Artık çevremdeki herkes uzun süredir arkadaş olduklarım herkes samimiyetsiz geliyor. Bazen ailem bile yaptıkları herşey saçma ve sadece yapmış olmak için yapıyorlarmış gibi. Uzaklaşıyorum arkadaşlarımla sohbet etmek bile gelmiyor içimden. şu an tanıdığım herkesi bırakıp hiç tanımadığım biryerde yeniden hayat kurmak istiyorum. Ne bu yaşadığım

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buna farkındalık kazanma diyebiliriz hocam. Toplumun genel yapısından ilk sıyrılışınız ve ilk kez eleştrel bakışınız bu ve bu çoğu insanda olduğu gibi sizde de bir kaçış güdüsü oluşturuyor. Bu zamanla kabullenmeye ve çoğu insanda olduğu gibi dahil olmaya varacak; ama çok az insan da farkındalık kazanıp dahil olma eylemini gerçekleştirmez

1|0
    0|0
    • Sanırım haklısın, onlara karışma eylemim naşladı bile sanki onlara ihtiyacım varmış gibi her sıkıldığımda ne kadar haz etmesemde birini yanımda arıyorum bu yanlız kalma korkusumu yoksa onlara karışmam mı bilemiyorum

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri bende hissediyorum yıllardır. Etrafıma bakıyorum o kadar boş geliyor ki sohbetleri. Konuşmak için konuşuyorlar sanki. Gereksiz geliyor. Bu yüzden yalnızım zaten. İnsanlarla gerekmedikçe samimi olmuyorum. Sanırım yalnızlığı seviyorum. Bundan dolayı olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Haklısın. Iliskiler yüzeysel ve yapmacik gibi oluyor. Ben de öyle hissediyorum bazen. İnsan gerçek ve sıcak dostluklar arıyor.

1|0
    0|0
  • Önce Arkadaşlarından Ayrılcaksın Sonra Yeni Birilerini Bulamayacaksan Hiç Bırakma Yoksa Tekrar Onlara Geri Döneceksin Ramiz Dayının Bir Sözü Var Çok Severim Hayatın kuralı bu yeğen,
    ne kadar uzağa gidersen git
    başladığın yere dönersin sonunda
    Ne kadar değişirsen değiş,
    nerede mutlu olduysan
    hep oraya çevirirsin kafanı
    Ne kadar terbiye etsen de
    susturamazsın içindeki canavarı
    Nereye gidersen git yeğenim
    şunu unutma,
    herkes gün olur
    evine geri döner...

1|0
    0|0
  • ben kac yildir bu ruh halindeyim son 2 yil iyice anti sosyal olmaya basladim bakiyom sohbetler samimiyetsiz ve ayni hep ne diye takilim ben bunlarla insan sohbeti cok standart sahte ve ayni oluyor kac kere bunu duydumlara geldim kafada sayiyom duydum bunu 400kere diye m.3

0|0
    0|0
  • Olabilir ama duzelicek.

1|0
    0|0
  • Daha iyi. Az ve öz olsun.

1|0
    0|0
  • Sanırım kafanı kullanmaya bazı şeyler görmeye başlamışsın hoş geldin gruba

0|0
    0|0
  • bunalım

0|0
    0|0
  • hep depresyon belirtileri bunlar.. ama inşallah geçicidir.. banada oluyo bazen ama bir süre sonra düzeliyo kendi kendine...

0|0
    0|0
  • Buradanda uzaklaş bir anlamı olsun..

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • geçimsizlik

0|0
    0|0
  • uxazklaş yalılık iyidir

0|0
    0|0
  • Uzak durulması gereken insan tipi siz bu şekilde olmeye mahkumsunuz hoscakalin aynen devam edin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynisini yasiyorum sanki herkez sahte gibi. Hayatim da olsalar da olur olmasalar da gibi herkes bos konusuyo gibi geliyo kimseyle konnusmak gelmiyo içimden dnleyesim gelmiyo kimseyi anlatasim gelmiyo kimseye derdimi

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama asla uygulayamıyprum olsada olur olmasada kafasını sanki onlara ihtiyacım varmış gibi

• Bende uygulayamiyorum ama icim kin dolu herkese. Hemen hemen ayni seyleri yasiyomusuz tekim saniyodum

• Bu yaşadığının ne olduğunu bilmiyorum ama aynı şeyleri bende yaşıyorum. Gideceğim kafama koydum

1|0
    0|0
    • Kesinlikle gitmek istiyorum hatta bildiğim dili bile duymak istemiyorum başka şeyler konuşsunlar bilmediğim anlamadığım

• Depresyona gireceksin bu gidişle.

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin..

1|0
    0|0
Yükleniyor...