Psikolojim bozuldu. Acil taktik yok mu?

Şimdi ben sml çıkışlı hemşireyi.. Şu an KPSS hazırlanıyorum. Cok zor şartlar (ailesel nedenler)) altında YGS ye çalıştım ve şu an tüm hemşirelikler tutuyor. Ama ben hukuk istiyorum.. Sorun şu ki; şimdi ben hayallerimin peşinden mi gideceğim? Yoksa gözümün yaşıyla çalışarak aldığım puan la tercih yapıp hemşireligi tekrar mı okuyacağım? Siz ne yapardınız? sunuda belirtmek istiyorum çevremde çok aşırı fesat insanlar var ve bana kazanamazsın edemezsin muamelesi yapıyorlar. Ben ise bakın görün nasıl kazandım demek istiyorum ama bunu yaparsam hukuk okuyamam. :( durum ciddi lütfen yrdm edin

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hemşireliğe git bence. Anlaşılan o ki 1 sene daha baskı altında çalışamazsın. En azından kafan rahat edecektir gittiğin yerde.

0|0
    0|0
    • atanırsam yaşadığım yeri yazmayacağım. Faydası varsa yeter. :D

• Gerçekten yoğun baskı altında olmak zor bir durum. Ben normalde hukuk için kal derdim ama böyle bir durumda 1 sene daha kalmak , pekte doğru olmayacaktır.

En İyi Kız Görüşü

• Başkalarına aldırma. Ömür boyu o mesleği yapacak olan sensin. Olmak istediğini ol. Belki 1 yıl belki 2 yıl bekle ama istediğini seç. Çünkü hayatın boyunca o mesleği yapacaksın.

0|0
    0|0
    • hukuk için sonuna kadar hazırlanmalımıyım sence. :(?

• Kendini ilerde hukuk alanında görebiliyosan ve bunu başaracağına inanıyosan azimliysen evet

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer azimliysen hem okuyup hemde yeniden hazırlanabilirsin zaten 1. sınıfın dersleri ağır olmuyor.

0|0
    0|0
  • Sen bana yaz bakim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...