AİLEMLE KAVGA ETTİM?

Gizli Üye
Arkadaşlar dün denize gidicektik fakat hasta olduğum için ben gidemiyordum öncesinden de anneme bunu söyledim erteleyin dedim ama babama bunu söylememiş babamda her şeyi ayarlamış annem herkese haber vermiş genelde akrabalarla gideriz sonra bende gelemem sana öncesinden söyledim anne dedim unutmuşum dedi babam eve gelince ben gelemicem dedim hiç bir dahaki sefere gelirsin demedi zaten kırk yılda bir denize götürüyo evdeyim sürekli bende sabah ağlıyodum gidemiyorum diye annem de geldi sanki masum gibi iyi biz de gitmeyelim dedi o kadar insan benim yüzümden gidemedi ben de anneme kızdım niye söylüyosun babama gitmeyelim diye herkese benim yüzümden gitmediğinizi mi söyliceksin dedim o şekilde tartıştık anneme ne zaman bişey söylesem hep unuttum söylemedim falan diyo babamda hiç dinlemeden sürekli onu tutuyo bu kavgada babam her zamanki gibi onu tuttu bide üstüne tokat yiyen ben oldum 18 yaşında ne onu babam olarak görüyorum ne de annemi anne olarak ikisini de çok seviyorum ama yüzlerini bile görmek istemiyorum beni hep kötü görüyolar her haltı yiyen onlar ben sinirlenince kötü olan ben yakında üniye başlayacağım maddi destek versinler yeter arayıp sormayı düşünmüyorum özlesinler biraz sizce ne yapmalıyım
AİLEMLE KAVGA ETTİM?
7 Cevap