Panik atak? NE YAPABİLİRİM?

merhabalar ben 18 yaşındayım yaşımı yanlış girmişim abim ise 23 yaşında normalde çok neşeli guelr yuzlu ve yardımsever biridir arkadaşlık ilişkileri kuvvetlidir insanlar onu sever ve bir ortamda kendini gösterebilir asosyal falan da değidir yani...
bundan aylar önce abimin panik atak hastası oldugunu ogrendık hastalığı bilmeyen için sunu söyleyebilirim kriz geçiriyorsunuz ve bu esnada kalbiniz hızlı atıyor nefes alamıyorsunuz ve ölücekmiş gibi hissediyrosunuz psikolojik bir hastalık neyse işte abim ilaç kullanmayı reddetti psikiyatr ona kırmızı reçete verince... hastalıgı kendi kontrol halıne alabileceğini düşündü abimin bir sorunu daha vardı hiç bir şehre sıgamamak yurt dışına gitti geldi şeir degiştirdi olmadı durdugu yerde duramayn bir tip geçen günde bizi aradı yine şehir dışındaydı çok kötu oldugunu söyledı intihar etmeyi bile düşündüm demiş galiba anneme yanımıza gelicek yarın falan sizce ne yapabilirim? doktora götürücez o ayrı olay ben napabilirim?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Panik atak yaş ilerledikçe etkisini yitiriyor. Merak etme düzelir bir kaç seneye. Kabullenir.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim umarım öyle olur bunu duyduğun için mi söyledin? yoksa çevrende panik atak hastası var mı?

• Bilirim nedenini. Zaten sana bu konuda karşılık vermez , hep reddeder. Onunla iletişiminin iyi olduğu birine yönlendirip konuşturmalısın.

• TAMAMM. ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...