Deli kadınlar diye bahsedilen; düz, cesur, neşeli, hesapsız, girişken, çılgın vs. kadınlar erkekler için nasıldır?

gündemde çokça dolanıyor şu sıralar deli kadınlar. Cesur, kahkahasını gizlemeyen, topuklu sesinden rahatsız olmadan kendine guvenerek yuruyebilen, girişken, çılgın, eğlenceyi seven, hiçbir şeyi takmayan, hesaplamadan yaşayan ve seven, düz düşünen ve dürüst olan, kendi gibi, girişken, ozguveni yerinde vs vs gibi birçok ozellik atfedilir. Peki erkekler bu kadınlar için ne düşünüyor? 😊

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatimi direk çeken kızlardır çok güzel olmalarına gerek yok hatta güzel olmalarına bile gerek yok girişken akıllı zeki dizel arabaya elektronik sanmayan alabalığın tuzlu suda yaşadığına inanıp bide bunun açıklamasını yapmaya çalışmayan daha önce tadına bile bakmadığı şeylere iğrenç demeyen bir kız gelsin soğuk esprisine bile razıyım o derece hasretim hep mal kızlar denk geliyo bana :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Patavatsız olmasın konuştuğunu bilen biri olsun yeter delilik güzel bisey bende deliyim hepimiz manyagız...

1|0
    0|0
  • Uzak durduğum kadındır.

0|0
    0|0
  • Hiç güzel değildir

0|0
    0|0
  • itici.

0|0
    0|0
  • Severim asds