Tanımadığım kızdan hoşlanıyorum ne yapmalıyım?

Öncelikler iyi geceler bu kız bir müşteri ve durduk yere göz göze geldik ve hoşlandım bir şekilde adına soyadına ulaştım facebook hesabını buldum blog hesabını buldum ve hakkında bir kaç ufak bilgiye eriştim (yaşı memleketi v. s) yalnız eklediğim sahte hesabın isteğini kabul etmediği için konuştuğu birisi var mı kestiremiyorum hem de çok çekingen-utangaç birisiyim kafam karıştı :) kız benden de bir yaş büyük (aynı yerde doğmuşuz:D) facebook dan ekliyim mesaj atıyım diyorum tanıdık geldin o yüzden ekledim v. s gibisinden diyorum ama yaptığım şey bir yandan da yanlış gibi düşünüyorum ya fikirlerinizi okumak istiyorum çok karışık kafam şu an

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızı fake hesaptan istek yollamak nedir abi ya saçmalama lütfen bırakın bu işleri kıza orjinal hesabından istek yolla kabul ederse merhaba kusura bakmayın az vaktinizi alıcam sizi calıstıgım yerde gördüm etkilendim direk görür görmez bende anlayamadım size ulasabilmek icin çok çaba sarf ettim eger uygunsa sizi yakından tanıya bilirmiyim de kız hayır derse de uzatmazsın olur biter

0|1
    0|0
    • Cesaret edemiyorum ekleyip yazmaya veya direk karşısında ''seni tanımak istiyorum'' demeye :/ Rahatsız edeceğim diye çekiniyorum aslına daha öncede hiç böyle bir şey yapmadım

• Zaman ayırıp yazdığın için çok teşekkür ediyorum kardeşim :)

• Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...