Eski telefon kullanan var mı? Nokia tuşlu telefon falan?

Arkadaşlar ben bir kaç yıldır akıllı telefon kullanıyodum ama artık çok saçma gelmeye başladı ve nokianın eski tuşlu telefonunu kullanmaya başladım bir 6 ay falan oldu. arama ve mesaj benim için yeterli çünkü. ama toplumda saçma bir bakış açısı var. ıyy fakir gözüyle bakıyolar bana. oysa ki durumum kötü değil. neden insanlar kendi gibi olmayanlarla dalga geçiyo anlamıyorum

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende duruyor ama kullanmıyorum. O ıyy fakir diye bakanların hepsi de yolunmuş tavuklardır. Ne yazıkki bunun farkında değiller. Zaten kişiliği olan birisi böyle bir yorum yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 700 lira maaş alan adamda bile 2000 liralık telefon varsa bu adam net şekilde maldır. Ben de bu yıl dokunmatik akıllı telefonu bırakıp tuşlu telefona geçtim. Dünyaya farklı bir gözle bakmaya başlıyosun, cidden. Herkes telefonuna gömülmüş bir şekilde, çok sıkıcı hepsi.

2|0
    0|0
    • Fazlasıyla sıkıcı. Dünya sadece internetten ibaret değil malesef bunu anlayan pek olmadı

• amin :D bu arada bu kısa sohbet için de teşekkür ederim :D

• Rica ederim :D

• Hayır dokunmatik kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum;

0|0
    0|0
  • e-250 hala duruyo

0|0
    0|0
  • Araçta kit olarak kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Milletin ne dediği değil, aslında senin ne düşündüğün önemli. Ağzı olan konuşur takma.

0|0
    0|0
  • Baksin dalgasına herkes

0|0
    0|0
  • Benim de okulum geregi o telefonlari kullaniyorum kimin ne dusundugu de umrumda degil

0|0
    0|0
  • Ben bunu 3310 dan yazdım 😁

0|0
    0|0
  • boşver sevebileceğin bir akıllı telefon al. tuşlu telefonlarla artık günmüzde çoğu şeyi yapamazsın.

0|0
    0|0
  • 6230i var neden sordun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayiir

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmissiniz. Bosverin katiksizlari...

0|0
    0|0
  • akilli telefonum yok

0|0
    0|0
  • Bende ara sıra sosyal medyadan özellikle uzak durup kafa dinlemek için bu yöntemi sık sık uygularım. İnsanlar nasıl baktı dikkat bile etmedim düşünmedim bile. Boşver. Kendin için en iyi olanı yap takma kimseyi inan hayat böyle daha güzelleşiyor

0|0
    0|0
  • nerden çıktı şu akıllı telefonlar ya ben de tuşlu telefnumla mutluydum

0|0
    0|0
  • Çünkü parayla kafayı bozmuslar

0|0
    0|0
  • Fotoğraf video çekmiyomusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...