Bombos hissediyorum? Hayatını yasayan mutlu kızlarımız beylerimiz bana tüto verebilir mi?

Mutsuzum kötü hissediyorum yasadıgımı hıssetmiyorum cırkınım ne yapabılırım 😔😔?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Önce kendini sevmeli insan. Sevmek için bence kabullenmek gerekir. Su an yaşadığı mutsuzluk eminim sana mutlu olmanın nasıl bir duygu olduğunu aci da olsa öğretiyor. Kabullenmek gereken hissettiklerin olursa ve bu şekilde hayata karamsar bakarsan emin ol mutluluk hissini çok iyi öğrenir ama mutlu olamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çirkinim mi? :) bazı insanlara göre güzellik hiç birşey ifade etmiyor ama gerçekten bulmak zor ama hayat bu çirkinim kelimesi kadınlara göre değil bana kalırsa önüne elbette birisi çıkar nasip kısmet işi , sen kendine çok takıntı yapmışsın sanırım buda canını sıkmış bana kalırsa namaz kıl rahatlarsın hiç olmazsa yaşadığını hissedersin ve isteklerini Allahtan iste namazdan sonra içinden gelerek

0|0
    0|0
  • sevgilin yok ondan :D

0|0
    1|0
    • Sevgilim olsa ne olacakki?

• Hıı kesin

• 😁😁 kimi keselim dicem iğrenç olcak o yüzden demiyorum kafana göre takıl 😁😁

• çirkinim derken bakım yap kendine biraz zayıfla vucut seklini alsa incelse yüzüne gidecek bir saç kesimi senin işini görür ve sosyalles

0|0
    0|0
  • Sevenlerinle daha çok vakit geçir ve iyi birşeylerle uğraş. Herkesin uğraşmsktan mutöuşuk duyduğu birşeyler vardır yani..

0|0
    0|0
  • Ver iyi gelir

0|0
    1|0
  • bomboş bir insanmışım gibi bende hissediyorum arada

0|0
    0|0
  • Ayni ben.

0|0
    0|0
  • Bir söz var "hayat sana limon verirse sende tekila yap" diye iyi bak iyi düşün iyi davran eğlenceli yap

0|0
    0|0
  • Az düşün, vakit geçirecek şeyler bul

0|0
    0|0
  • bende aynı hissediyorum
    sabah işe gidicem daha uyuyamadım
    namaz kılıp uyumayı denicem 1 saat

0|0
    0|0
  • Olur gider

0|0
    0|0
  • Ölmesin

0|0
    0|0
  • yas kaç :)

0|0
    0|0
  • tövbe et namaz kıl evlen

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tüto?

0|0
    1|0
  • Çirkin olduğunu düşündüğün icinse en azından bomboş hissetmenin bir nedeni var. bir de nedeni olmayanları düşün

0|0
    0|0
  • Biri benden mi söz etmiş 😉

0|0
    0|0
  • Evet banada versinler olabilirse

0|0
    0|0
  • Bende öyle diyorum ama yüzüm tenim güzel ama şişmanım ve veremiyorum sağlık sorunum var herkes benden nefret ediyomuş gibi herkes güzel ben çirkinim gibi yemek dahi çok az yiyorum spor yaptım herşeyi yaptım yok gitmiyo doktor veremezsin çok zor dedi üzülüyorum herkes zayıfla diyo hangi birine ne anlatacağımı şaşırıyorum ve başlarına gelmediği için verirsin sen iste yeterki diyolar ama ben elimden gelen herşeyi yaptım boşuna üzülüyoruz 😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...