Bebekken burnumda geniz eti varmış ailemde bebek diye kiyamamislar ölür diye korkmuslar geniz etimi aldirmamislar bu ette zamanla büyümüş 14 yaşında dayanamadım çevredeki arkadaşlarım tarafından dışlanmaya itilmeye başlandiğimi farkettim geniz eti ameliyatı geçirdim ameliyatimda başarısız olmuş zaten. Kemiği daha da ortaya çıktı çok kötü görünüm kazandım. Herkesin ağzı iyice durmadı. Ama sende allahın izniyle inşallah yaptırıcam Burnumu. Kısaca size tavsiyem hiç bir insanın fiziksel özelliğini alay konusu yapacak kadar düşmeyin. Alay konusu ettiğiniz insan umursamıyorMuş gibi gözükse de içinde ne fırtinalar koptugunu kimse bilemez.

Güncellemeler:
Takmaya gerçekten elde değil ama çok az kaldı yaptırıcam. Hakkımı da helal etmiyorum o insanlara. yaşayan bilir kolay değil

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru Şuku

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insanı fiziksel özelliginden dolayı dıslayan insanlardan hayır gelmez emin ol. Bu kücük kusur sana kimin karakterinin çürük oldugunu gosteriyor. Şukretmek lazim düsünsene mukemmelsin ve bir gün kaza geciriyosun cevrendekiler fiziken kotusun diye senden uzaklasıyor. O zaman canın daha cok yanar. Şu an biliyosun ki yanindaki insanlar Seni sen oldugun icin yanindalar. En güzeli o degil mi? Gün geldiģinde herkese cevabını verirsin simdilik dert etme :)

0|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun hala kalbi güzel insanlar var 😊

• Var ama çok az. Çirkin insan yoktur kalbi cirkin insan vardir unutma. :) saglicakla kal..

Erkekler Ne Diyor 2

• Asla yapmam aslaaaa ben de yaşadım kaç sene boyunca seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • allahin yaninda olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma kafana kendi ayiplari

0|0
    0|0
Yükleniyor...