Bugün 24 temmuz ve yıllar önce bir temmuz babam gitmişti, işte bugün ben bitmiştim.. Henüz 6 yaşında bir çocuktum, ilk okula başlayacağım yıl kaybetmiştim onu.. Bugün tamı tamına 20 yıl oldu, dile kolay. Üstelik ben babamı hiç bir suçu olmadığı halde kaybetmiştim! Babam üsteğmen olarak şehit verildi. Daha kaç çocuk babasız kalacak? Kaç can daha lazım? Şu satırları yazar iken hıçkırıklara boğuluyorum. Önceleri hüzün vardı kalbimde, artık sadece bitmeyecek bir nefret var içimde adalete karşı. Terörü destekleyen, yapan, karşı çıkmayan herkese lanet olsun!! Hiç bir ah adres şaşırmaz. Küçük bir kız çocuğunun elinden hayallerini, çocukluğunu, gençliğini, hayatını çaldınız!! Ne zaman ne şartta olursa olsun, ben bu dünyadan onlara kırgın olarak ayrılacağım. Mutsuz olmama sebep olan insanları asla affetmeyeceğim.. Beddualarımdasınız..

2|5
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hissizleştiğimi anladığım anda sorunu gördüm..
    Sonra seni düşündüm, senin yerine koydum kendimi. Bütün dünyaya savaş açtım ama sonra bir baktım ki ne yaparsam yapim, babam / baban geri gelmeyecek..
    Onu unutmayanlardan biri olarak, her şehit haberinde gözlerim doluyor. Lanet ediyorum insan olduğuma.. Lanet ediyorum tüm terör örgütlerine ve bunları bitirmeyen / bitiremeyen insanlara..
    Başın sağolsun demekle bitmiyor, bitiremiyor biliyorum..
    Rabbim yerini cennet eylesin..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim sabırlar versin ne diyebiliriz ki...
    Dünya burası , burda adalet bekleme bence. Adaleti insan kendi için kendi sağlamak zorunda, tehlikeli işlere girmemek lazım. Kesinlikle dünyanın en kötü şeyi faşizm ve terördür. Bazen insan soruyor neden onca kötülük yaratıldı ve tüm bunlara izin verdin rabbim? diye ama ne desende cevap yok, boş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• vay be üsteğmen kızı. başın sağolsun sen onurlu bir kızsın babanın m mekanı zaten cennet çünkü o şehit , keşke bizde şehit olabilseydik. inş. bir gün diner bu terör

1|0
    0|0
  • Nurlar içinde uyusun babanın ve şehitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz :'( Allahım sizlere uzun ömürler versin inşallah... Rabbim o hainlerin cezasını er ya da geç versin inşallah... :( Başın sağ olsun arkadaşım :(

1|1
    0|0
  • ben o duyguyu hiç bilmiyorum ama senin için çok zor olmalı, derdi veren Mevlam dermanını da verirmiş, Allah sabır versin inşallah, mekanı zaten cennet nur yüzlü insanın

1|1
    0|0
  • Millet anca siyasi propaganda derdinde. Şehitlerimizi kim hatırlıyor ki 2 gün sonra? Birlik olmak gerekirken anca birbirlerine laf atıyorlar. Çoğu insan bu durumda. Teröre destek verenin de savunanın da o terörist cenazelerine gidenin de onları savunucuları ilan edenin de Allah belasını versin. Helak olurlar umarım.

0|0
    0|0
  • beddua için bile olsa anma onların adını. sktr et
    baban sen mutlu ol diye gitti, üzme onu mutlu ol

0|0
    0|0
  • Allah C. C. rahmet eylesin, cennetinde buluşacaksınız inşaallah. Babanın şefaat hakkı olur size inşaallah..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin dogudaki insanlar cok cahil hdp kandırıyor namaz kılarken kıldıgı surelerin anlamanı bılmıyorlar bu kadar düşman olma

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin... Nur içinde yatsın şehidimiz.

0|0
    0|0
  • MEKANI CENNET OLSUN AZİZ ŞEHİDİMİZ !! Senin gibi düşünüyoruz ve fikrimiz değişmeyecek!!! ya bu hayatta ya öbür dünyada hepsinden hesap sorulacak bunu bil!

0|0
    0|0
  • Ah ah. Mekanı cennet olsun. ALLAH'ım en değerli yerlerde tutsun şehidimizi.

0|0
    0|0
  • Şerefsiz Adi İnsanlar işte
    Pardon insan mı dedim ben

0|0
    0|0
  • Tekrardan başınız sağolsun Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • Mekani cennet olsun..

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun, size şefaatçi olur ınşallah mahşerde

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Ne söylense boş Allah tüm şehitlerimizden razı olsun sanada sabır versin

0|0
    0|0
  • Bizde beddua ediyoruz rahat ol allah gani gani rahmet eylesin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Mekanı cennet olsun :(

0|0
    0|0
  • basin sagolsun.

0|0
    0|0
  • Seninle beraber bende ağladım desem

0|0
    0|0
  • Çok etkileyici söylediklerin. Hainlerin kurşununa gidiyor vatanımın bekçileri. Millet şehitlere alıştı, normal karşılamakta. Lanet olsun. :(
    Canım benim Allah sabır versin hepinize, Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...