Kimseye güvenemiyorum?

İnsanlardan ozellikle erkeklerden nefret ediyorum kimseye güvenm yok herhangi bir olaydan dolayı degil -tetiklemis olabilir- kendimi bildm bileli boyle. Yalnızlıgı cok seviyorm insanlardan hic hoslanmiyorum. Bu sene universiteye gidicem ask konularında eskiden uzulurdum niye sevgilim olmuyr diye hep yakınırdım simdi igreniyorum bu tur seylerden yolda sevgili gorunce kusasım geliyor cins3llikten nefret ediyorum. Cok asagılayıcı bisey olarak goruyorum. Herkes degisir diyo hatta ilk evlenenler senin gibi konusanlardan cikiyo diyolar sinir oluyorum niye boyle szce?

1|2
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla geçer be kardeşim zamanında bende bu ruruma gelmiştim boşver takma ne olursa olsun senden önemli değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gayet haklisin lanet olsun begendigim biriyle konusunca on yargi yiyorum bunun suclusu hemcinslerim ve belkide benimde hatalarim var ayrildigim kisi bir hatam yuzunden onu hakedeni sevemiyor olabilir. Kendi adima cok cok dikkat ediyorum allahtan korkuyorum buyuk bir hata yapmasamda asiri kiskandigim eski sevgilimi cok yiprattim. Insan akillaniyor ama kirilan duzelmiyor. Ozellikle uni ortamlarini amerikan pastasi filmine cevirmek isteyen ogrenciler cok. Dusunme bunlari zamanla oturur taslar yerine

1|0
    0|0
  • Ben hiç degismedim karşımdaki serefsizdir her yeri ayrı oynadı ama Allah büyüktür sıra bizede gelir, güvenmemekte sonuna kadar haklısın

1|0
    0|0
  • Al benden de o kadar her cümlene katılıyorum az önce buna benzer bir paylaşım yapmak vardı aklımda sonra bende var geçtim

1|0
    0|0
  • Cirkin bir kizsin anlasilan?

0|0
    2|0
    • Ne alaka.
      Guzel olup erkeklerden nefret eden kız olamaz mı?

• Ya hayır nerden cıkarıyorsun? İlla lez olmak mı lazım

• Zamaninda biseyler yaşamişsin belki de gururun kirilmis incinmis o yuzden bu kadar vahşisin mutlu olmayi hakediyorsun.

• asosyal ve aseksüel birisi olabilirsin

1|1
    0|0
  • Neden güvenmiyorsun soru bu?

0|0
    0|0
  • Piskolojik olabilir

0|0
    0|0
  • Belkide tencere kapağını bulamadı?

0|0
    0|0
  • Güvenme.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce cinsellik igrenç birşey tabiki

0|0
    0|0
    • Evlendikten sonrası da igrenc geliyor hattta evlilik ve seks komple igrenc

• insan eşiyle yapınca igrenç olmaz helalinle yaptıgın sey kötü olmaz o senin eşin seni kullanmıyor oyuncak gibi böyle düşünme

• Kim olursa olsn

• çare bir erkeği köle yapman ben bir köleyim ve eski sevgilim bütün hıncını benden alırdı

0|0
    0|0
  • genelde ilk veren kız tipleri bunun gibi tiplerden çıkıyor üniversitedeye gidince ondan ona gezersin.

0|0
    0|0
    • Belli annen de cok vermis

• seviyenide belli ettin ne kadar kasar olduğunda belli oldu uzaklaşta yapış yapış bulasma etrafa kalitesiz kaşar

• Haha sanki kendi cok kaliteli. İnsan taklidi seni

• Bence hemen sigara içerken selfie yapıp siyah beyaz efektle snap atmalısın.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal birşey. Bende kimseye güvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • bence bir dönemden geçiyorsun ama tabii sen yine de kimseye güvenme.

1|0
    0|0
  • Değişmene gerek yok zaten nadir var böyle insanlardan. Az şey yaşayıp daha az kırılmak en güzeli :)

1|0
    0|0
  • Babanla bir sorunun mu var

0|0
    0|0
Yükleniyor...