Müslümanım diyen bir bayan tesettüre nasıl saçma der?

müslüman oldugunu idda eden bayan nıye tesettüre sacma der ne geregi duyar?

müslüman oldugunu söyledigi halde?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kuranda geçen tesettür sadece kadına değil Erkeğede farzdır.
    Müslümanım diyen bir erkek bunu hiç bilmeden Müslüman oluyorsa, bir kadınında buna saçma demesi doğaldır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dinimiz hakkında hiçbi bilgisi yok Kur an ı Kerim i bir açıp okusaydı örtünmenin Allah ın emrinin olduğunu bilirdi.

0|0
    1|0
  • İmanın şartlarından biri de kitaplara imandır.
    Bu aklı beş karış havadaki sözde müslümanım diyen kızımızda Kuran'ı Kerim'deki tesettür ayetini inkar ettiği için zaten imanın bir şartını yerine getirmemiş olup dinden çıkmış olur😏👋🏻

Müslümanım diyorsanız Allah aşkına kulaktan duyma şeylerle İslamı sorgulamayın! Açın bir bakın kitaplara, neye niçin inanıyorum, neye inanmam, neye inanmamam lazım diye...

0|0
    0|0
  • Ben saçma demiyorum ama örtünmüyorum da

0|0
    0|0
  • Disardakileri gormuyormusun onlarda müslüman ama yok yok

0|1
    1|0
  • Şimdinin müslümanlarıda bir tuhaf diyebilir yani..

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda ne kadar da çoğaldı bu görüş...

0|0
    0|0
  • çünkü süslümandır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Günümüzdeki tesettürlülerin çoğunun açıktan farkı yok. Kafadaki açığı taytla falan örtüyorlar. Veya makyaj falan yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Kalbi musluman olabilir ama mantigini kullanarak bunun saçma oldugunu kabul ediyor

0|0
    0|0
  • Sozde musluman

0|0
    0|0
  • Müslüman doğuyor insanlar secemiyor mi maalesef seçse müslüman mı olur insanlar mal mı

0|0
    0|0
  • Onlar lafta musluman knk

0|0
    0|0
  • saçma bence de kapanmak diğer insanlar arasında farkedilirliği en aza çekmekse herkesin açık olduğu bir yerde kapalı daha çok dikkat çeker :/

0|1
    1|0
Yükleniyor...