Pesimde, polise gitsem yardim?

Okulda bir cocuk rahatsiz ediyordu.. ellemeler yanasmalar zorluyordu kimseye soyleyemedim gorenler yardim etmiyordu, liseyi bitirince gecer sanmistim ama hala ariyor
Aileme soylemekten cok utaniyorum
18 yasima girdim, sizce ailemi bulastirmadan karakola gitsem sikayette bulunmak icin ailemi ararlar mi? Onlarin bilmesini istemiyorum kotu durumdayim hem mahfederler oldururler cocugu bu sefer onlar zor durumda kalirlar

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cocuga soyle polise gidicem diye korkar zaten

0|0
    0|0
    • Bir senedir suruyor ona cok soylendim yalvardim polisddn tehtitten korkmaz

• O zaman git polise. Sen kactikca ustune gelir. Istiyosan once annenle konuş

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• Ailene söyle. Birlikte gidin, şikayette gerekirse de suç duyurusunda bulunun. Böyle sapıkların yaptığı yanlarına kar kalmamalı.

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan sana yardım etmek isrerim o çocun mk bırakırım.. s. Kerim onun belasını.. yardım ederim hiç bişeyde istemem karşılığında.. özelden yazabilirsin

0|0
    0|0
  • savcılığa git ailenn haberi olmaz
    ya da arkadasların falan varsa onlara ulaş

0|0
    0|0
  • Şikayet et geç ya nolcaksa olsun polis bişey yapmıyor merak etme.

0|0
    0|0
  • karakola git bir danış, ağzına bile sıçarlar onu, sen rahat ol

0|0
    0|0
  • Önce ailen

0|0
    0|0
  • Git polise sikayet et

0|0
    0|0
  • Kesinlikle git polise şikayet et böyle şeylerden korkmayın ya akıllı olun. bende polisim merak etme

0|0
    0|0
  • Öyle insanların yaşamaya hakkı yok zaten bence soyle yoksa iki gün sonra sen suçlu olursun

0|0
    0|0
    • Soyliyecem zaten tesekkur ederim

• İstersen eklemlerin yerini değiştirim o pi.. çin

0|0
    1|0
    • Bulasma abi sonra sen cezasini cekersin o serefsiz yuzunden

• savcılığa gitmelisin... il neresi

0|0
    0|0
    • Yurt disindayim o yuzden nasil oldugunu tam bilmiyorum ama ordaki gibidir

• korktuğun için istediğini yapıyor işte git şikayet et

• Tamam

Kızlar Ne Diyor 5

• sen tek seferde bayıltana kadar dövemiyorsan ailene söyle sonrada git polise şikayet et önce ailen bir temiz benzetsin sonra polisler çifte dikiş olur unutmaz dahada sapıklık edemez it oğlu it

0|0
    0|0
  • Aılene soyle öldürmezler

0|0
    0|0
    • Onlara nasil bakacam ki sonra

• Aralarlar tabi canım neden bu kadar bekledin keşke en başından söyleseydin, susarak o iti daha çok cesaretlendirmişsin ailenle konuş önce...

0|0
    0|0
    • Insan korkunca bisey yapamiyor abla

• Tatlım sen utanılacak bir şey yapmadın ki ailenle mutlaka konuş kuzu, sonra da polise şikayet edersiniz. Bu iş burada kapanmasın daha da cesaretlendirme o köpeği sen korkan taraf olma canım.

• Öncelikle polis seni korumaz. Varsa tanıdık halledebilecek biri ondan yardım iste.

0|0
    0|0
    • Bisey yapmazlar mi?

• Hiç kadın hikayeleri duydun mu bilmiyorum ama şu an polisten koruma isteyen kadınlar ya mezarda ya hapiste. Ya koruma vermiyorlar delil yetersizliğinden ya da korumaları bir şeye yaramıyor

• Ne yapabilirim aileme soyleyemem

• Ailenden utanacak bir şey yok ki. Bilmeliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...