Suriye vatandaşı olmak istiyorum izlemem gereken yol nedir?

Suriyeliler benim Ülkemde benden daha çok hak sahibi darbe cart curt ile konu saptırıldı ben Suriye vatandaşı alıp Yatarak Üniversite bitirip haricinde iş sahibi olmayı dusunuyorum Vatandas olmam ıcın ne yapmam lazım =/

Güncellemeler:
##
####

2|1
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben de onlarla birlikte avrupaya geçmek istiyorum sonra ver elini avrupa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Suriye topraklarına gidip sınırdan TC sınırlarından giriş denemelisin. Ayrıca sınır görevlilerine " Esed Suri buum buum buum " dersen daha inandırıcı ve samimi olur

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sınır kapısından bir çık gir bakalım

0|1
    0|0
  • Sahiden ya tıp fakültelerine bile yerleştirildiler hatay da urfa da ya.. :S

0|1
    0|0
    • Kendi milletimizi yerleşdirmiyorlar onlara yardım etmiyorlar ama Suriyeliler bizim ülkemizde kral gibi yaşiyor

• @-Türk-Kızı- bacım bu dediğini milli bağımsızlık anlayışını benimseyen milli hükümetler yapar, Türk kavramına kinli olanlar ve bu kimliği silmeye çalışanlar yapmaz.. Bazı olagan durumlarda Türk bayrağı açıp Türk milleti diye propaganda yapanların sahtekarlığına asla inanmıyorum. Derdi millet olan bunu yapmazdı.

• Hepsinden nefret ediyorum burdada köpekler hayatlarini yasiyorlar; hepsi sahteler; mesela kaldiklari binayi begenmediler diye binayi yaktilar köpekler; gerçekten dert de olan; bir kalacak yer için sükür eder be

0|1
    0|0
  • :) haklısın

0|1
    0|0
  • Bende istiyorum 😂😂

0|1
    0|0
  • Bir ara benimde düşündüğüm bir konu

0|1
    0|0
  • Bende suriyeli olmak istiyorum yaa

0|1
    0|0
  • bir yolunu bulursan bana da söyle mutlaka
    Not:Ciddiyim.

0|1
    0|0
  • Suriye'ye git ordan mülteci kılığına gir ve diğer mültecilerle Türkiye'ye gel

0|1
    0|0
  • Suriyelilerden rahatsizsa devletinin elini suriye topraklarindan cektir. Madem devletin onlarin topraklarina burnunu sokuyo bal gibi de onlara sahip cikmak zorundasiniz. gelemeyenler sizin ve diger batili guclerin yuzunden canlarindan oluyolar. Suriyeliler buraya cayira cimene oyun oynamaya gelmiyi bos konusmayin simdi hade

0|0
    0|1
    • Ya sen ne gereksiz birisin :D Saklanma bari bir şey savunuyorsan korkma bu kadar =/ Hadi yol al şimdi.

• Ahaha çok iyi soru yine Bravo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İzlemen gereken iki yol var, biri Hatay Dörtyol, diğeri Hatay Serinyol.

0|1
    1|0
  • harbiden ha mantıklı aslında. suriye vatandaşı olalım. bedava üni. vergisiz iş yeri falan köşeyi döneriz.

0|1
    0|0
  • Oncelikle ülkeni satıp kaçman gerek

0|2
    0|0
  • Ulkende savas cikmasi gerekiyor.

1|1
    0|0
  • Suriyeye git 😊

0|1
    0|0
  • Suriyleilere bu kadar neden imkan veriliyor zeminmi hazırlıyor