Kapat

Ahmet ALTAN'ın Atatürk konusunda yazdığı yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence iyi demokrasi ayarı vermiş. Siz ne diyorsunuz. .
Ahmet ALTAN kesinlikle Türkiye'nin en aydın ismi. .
Ondan sonra Murat Belge, kardeşi, Hasan Cemal, Mehmet Ali Birand gelir..

Yazı için tıkla
http://arsiv.taraf.com.tr/yazilar/ahmet-altan/aleviler-sunniler-kurtler-turkler/22179/

Ahmet ALTAN'ın Atatürk konusunda yazdığı yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Hayır, ben Kemalistim katılmıyorum bu yazıya.
    A seç
  • Ahmet Altan iyi demokrasi ayarı çekmiş Atatürk'e
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
B'ye oy verenler, Kemalizm denen sözde fikri, demokrasiye, hukukun ayrılığına, medeniyete tercih edenler. .

Dillerine asla ve asla cumhuriyet ve laiklik kelimelerini almasınlar çüünkü o kelimeleri kirletiyorlar..
Akpli falan değilim, Akp muhalifiyim, , beni sıradan tiplerle karıştırmayın. Görüş olarak da liberalim. Sosyal liberalim sonuna kadar..

Sonuna kadar ikinci cumhuriyet!

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Ah be iyisin hoşsunda Atatürk Hakkı'nda düşündüklerine çok karşıyım bu tutumunu degişmelisin

1|0
    0|0
  • Atatürk hepinizin atalarını bir yere toplayıp yakmalıydı zamanında. Samsun'a çıkıp var olan düzene baş kaldırmasa belki sarayda padişah olacaktı var olan çarkın devamı olacaktı ama o Tam Bağımsız bir ülke hayal ediyordu. Şimdi de senin gibi bu yazar gibi paçavralar adama laf atıyor. Lanet olsun sizin soyunuza.

0|0
    0|0
    • taraf gazetesini fetöden içeri attılar dikkat et de seni de atmasınlar gerçi senin hizmet ettiğin kanal da belli değil ya hepiniz Siyonist uşaklarisiniz

• ben sadece kendimciyim herhangi bir şey ile alakam yok :)

• şıklar çok keskin, soruyu soran ak troll olmalı :o

0|1
    0|1
  • Ya ne aydını o zamanda savaş vardı halkı yüceltmek moral vermek icin Türk şoyledir böyledir demiştir buda günümüze kadar gelmiştir Atalarımızla dalga gecen bu sözde bilgelere aydın demenize gülüyorum

0|0
    0|0
  • Doğru yanları olsa da yanlış fikirlere sahip

0|0
    0|0
  • Ahmet Altan iyi demokrasi ayar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...