Erkek kuzenim neden kız gibi davranmaktan hoşlanıyor?

Ortaokul çağlarında küçük bir erkek kuzenim var. Küçüklüğünden beri kız gibi davranmaktan hoşlanıyor. Daha çok açmamız gerekirse, bebeklerle oynuyor, makyaj yapıyor, annesi gibi giyinmeyi seviyor.
Son günlerde kendine aptal bir peruk almış ve evde öyle geziniyor. Küçüklüğünde amcam ve yengem geçer diye kendilerini avutuyorlardı ancak geçecekmiş gibi bir hali yok.''Bu şekilde daha mutlu ve doğalım''diyor.
Acaba neden böyle davranıyor, bir sorunu mu var, ne yapılmalı bir bilgisi olan var mı?

1|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• psikoloğa gitmeli; büyük ihtimal kimlik sorunu yaşıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 13 yasina kadar erkek davranislari uyguladim heo saclar kisa hic makyaj yok bahceye cikar erkeklerle futbol oynardim iclerinde sade ben kiz hayvan beslerdim bazen onlara ders calismaya giderdim inlarda gelirdi bazen 6 7 erkegin icinde sadece bn kiz adim o. c cikmisti bazilarida erkek fatma diyordu 14 yasinda sinifima bir kiz geldi onla takildik ayni dershaneye gittij ayni yurtta kaldik sonra kendi cinsiyetime dondum makyaj yapmaya basladim erkeklerle iletisimimi kopardim butun arkadaslarim kiz sadece erkek olaraj sevgililerim oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek ortamına girmeli çocuk çağındayken yoksa sonu hayırlı olmaz.-.

0|0
    0|0
  • O bir gay tehlikeli çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • p. pimi kestirmek istiyorum demese bari

0|0
    0|0
  • Yunuşama var demekki

0|0
    0|0
  • bizden çıkmış sizin tarafa geçmişşş

0|0
    0|0
  • topuklularını da giyiyor mu

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende erkek gibiydim mantar tabancam vardi erkeklerle kostururdum millete tuf tuf atardim oyuncak arabalarim vardi bilye taso falan filan bebeklerle hic oynamadim erkek oyuncaklarindan daha cok zevk alirdim yani kuzenin erkek diye bebeklerle oynamayacak diye br sey yok ama peruk makyaj kismina yorum yapamicam.

0|0
    0|0
  • Rüzgar Erkoçlar vakası olabiler

0|0
    0|0
  • Sorunu yok. Feminen eşcinsel bir kuzenin olabilir, aptal falan demeyin çocuğa. Travma yaratabilirsiniz, üstüne de gitmeyin.

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama trans olacak

1|0
    0|0
  • Ona sor

0|0
    0|0
  • bir travma yaşamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Çocuğu erkek ortamına sokup acilen bir psikolağa götürün.

0|0
    0|0
  • Psikologa goturun bu saatten sonra düzelir mi bilmem

0|0
    0|0
  • vardır belki bişeler

0|0
    0|0
Yükleniyor...