Kızkardeşim yüzünden katil olucam yardım?

Kızkardeşim çok rahat giyiniyor ben bunun etrafında dolaşan çocukları dövmekten bıktım kaç kere uyardım hala devam ediyor baba da olmayınca benim sözümü hiç dinlemiyor ne yapıcam katil edicek en sonunda herkes bakıyor kan beynime sıçrıyor git düzgün bir şey giy beni katil mi edicen herkes sana bakıyor diyorum sanane ya diyor?

0|0
21|14

En İyi Kız Görüşü

• Kaç yaşında?

0|0
    0|0
    • 17 yaşında daha ama peşinde it serseri dolanıyor sürekli kaç kez nezarete girdim sayesinde...

• Genelde okul tatilinde zorlaşıyor durum. Çünki onları meşgul edecek bir aktive gerekiyo, bulamayınca ortalıkta dolaşıyorlar. Yüzme havuzuna yazdır ve ya dans kursuna götür

• 3ay

Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bence psikoloğa git, kızla uğraşıp durma.

0|0
    0|0
    • abisi olarak onu korumak benim görevim...

• 17 yaşında daha kızkardeşimi dövecek birisi değilim ama cidden çok yoruldum artık

• Bir seneye kendi birey hüviyetini kazanacak, o yaştan sonra zaten müdahale hakkın bile kalmayacak yasalar gereği.

Beğenmiyorsan evden kov, ancak bir başına kaldığında sana yaranmak için yola gelir.

Ancak bu da hiçbir samimiyet içermez, sana muhtaç kalmadığını düşündüğünde çok daha ters bir iş yapar. Daha da beter olur iş.

Dediğim gibi, kızkardeşin eşek değil, kafana göre giydirip insan içine nasıl çıkacağına hükmedemezsin.

Milletin kardeşine bakmasından rahatsız olup, onu öldürme düşüncesinden o kadar ürkmemen sende sorun olduğuna delalet zaten.

Kızlar Ne Diyor 20

• Benimde abim var baskılarından çok bunalmistim oda cok israrciydi ama sadece dar paça giyiyordum ve çok dekolteli bile değildi hani öyle değilse de yapacak birşey yokki ya düzgünce konuşsan alamayacak ergenligine ver diycem o da olmiycak dövsen bu sefer diğer erkeklere yönelecek Allah'a havale et dua et yani

0|0
    0|0
  • yanlıs anlamayın sakın ama kız olsun erkek olsun bı cocugu yedı yasına kadar egıttın egıttın sonrası kımseyı dınlemez kendı bıldgını okur ama dedgn gıbı bba yok demıssın bunun da buyuk payı varr aranızda kaç yas var bılmıyorum ama kız kardesın cevreye uymak onlar gıbı olmak ıstıyo gerı kabacası kezban olmak ıstemgı ıcın böyle davranıyo sen kendıne sınırne hakim olmaya çalıs cunku aıılenın basında b erkek olması gerek

0|0
    0|0
  • sen ona sert davranırsan inadına yapmaya devam eder karşına alıp sakince ve kibarca onu üzmeden bu durumdan rahatsız olduğunu, neden böyle giyinmesini istemediğini falan söyle... anlayışla karşılayacaktır.. aslında biraz yaşına da bağlı kaç yaşında? belli bir yaşa geldiyse senin ona karışma gibi bir durumun olamaz istediğini giyebilir

0|0
    0|0
    • ya çok anlattım beni hiç dinlemiyor ben onu düşünüyorum oysa... 17 yaşında daha çocuk :/

• Fazla kurcalama cok rahatsiz oluyosan fazla dolasmayin yani herkesin kendi ozgur dusuncesi sen onu kisitladikca o daha cok avilmak isticek rahat birak

0|0
    0|0
    • ya daha çocuk 17 yaşında etrafında.

• 17 nin neresi cocuk akli basinda genc kiz rahat birak yasaklar hep daha caziptir unutma

• Eğer her şeyi denediysen yapıcak bir şey yok, kendisi bir karar verdi sonuçlarını da kendisi görücek öyle değil mi? Yoksa büyüyemez.

0|0
    0|0
  • Annene soyle o da konussun.

0|0
    0|0
  • Oturup düzgünce ciddi ve duygusal konuşma yapın. Babamıız başımızda yok de böyle şeyler yapma lütfen de?

0|0
    0|0
  • Gerçekten sanane ya

0|0
    1|0
  • Karşına alıp sakin ve güzel bir şekilde konuştun mu hiç? Örnek: Kardeşim Bak Ahmet in kardeşi de şöyle giyiniyor demesinler Falan

0|0
    0|0
  • Sert davranma inatlasir. Yumusak davran o kendi normal giyinmeye baslar

0|0
    0|0
  • Sen oyle konustukca hep tersini yapacaktir

0|1
    0|0
  • Sana ne lan comar?

0|0
    0|0
  • Konuşarak iyilikle uyarmayi denedinmi

0|0
    0|0
    • çok uyardım dinlemiyor kıyamıyorum da kardeşime

• Kardeşine yeteri kadar vakit ayırıyor musun. Birlikte geziyor musunuz mesela?

0|0
    0|0
  • milletin içinde bir kere rezil etsen yeterli. Sonra senden nefret edecekama.

0|0
    0|0
  • Üstüne gitme

0|0
    0|0
  • Onceden almaliydin ipleri eline

0|0
    0|0
  • bence ağzının üstüne çak bitane herkesin içinde haketmiş yani

0|0
    0|0
  • Aha ben sana ne desem öldürurler beni

0|0
    0|0
  • Ona önce neden kızdığını sakince dile getir her şeyi. Sonra onunla bir anlaşma yap. Mesela sokakta rahat giyinme o zaman bende senin istediğin bir şeyi yaparım de.

0|0
    0|0
    • çok konuştum beni dinlemiyor sana ne babam mısın falan diyor çok üzülüyorum :(

• Seni iyi anlıyorum. Ama şöyle düşün biri sana bir konu hakkında sürekli baskı yapsa nasıl hissederdin? Cevabı kardeşin ile aynı olur. Dediğim gibi antlaşmayı dene. Rahat giyinme bende seni isteğin bir yere götürüm. Gibi

Erkekler Ne Diyor 13

• yemeğe çıkar orda konuş

0|0
    0|0
  • Onu en az senin kadar sevip koruyacak bir erkek arkadaşı olursa sorun olmaz seninde kafan rahat eder.

0|0
    0|0
  • iyikide kışkardeşim yokmuş diyorum ha bu arada ailendede suç var ağaç yaşken eğilir daha küçükken dini terbiye verseydi dini eğitim yerlerine götürseydi dindar arkadaşlarla takılmasını sağlasaydıbelki açıklık ona kötü birşey gibi gelecekti

0|0
    0|0
  • sen onun iyiliğini istiyorsun bunda haklısın çakal çukala yem olucak aklı bir karış havada sen değilde sözünü dinleyeceği başka bir aile büyüğünüz yok mu uyarsın tırssın biraz

0|0
    0|0
  • Kafasini duvara surt

0|0
    0|0
  • İşin zor karşına al anlat

0|0
    0|0
  • Temiz bir dayak at, sözünden çıktımıda hep sert ol

0|0
    0|0
    • kardeşime el kaldıramam ki...

• o zaman dayak atmadan sert olucaksın cunku senı sayması ve sozunu dınlemesı gerek boyle rahat takılırsa ilerde katil olucam sözü sadece lafda kalmaz cıddende katıl olabılırısn sımdıden kayışları sık gevşek bırakma

• Yapma döveme onu yazık kardeşim cidden

• allah yardımcın olsun kardesım

0|0
    0|0
  • kız kardeşini döv epeybi evden cıkamasın

0|0
    0|0
  • Ölme

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana başkan

0|0
    0|0
  • kaç kişiyi dövdün?

0|0
    0|0
  • cok cok cok üzüldüm cidden kardeşim durum aşırı berbat hele günümüzde genç kızların durumu ortada cinsel birliktelik liselerde aldı başını gitti cıddı anlamda allah yardımcın olsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...