Namaz kılmıyorum diye hergün annem kavga çıkarıyo napıcam?

aykırı bir kız değilim giyimim kuşamım normal ama namazımı kılmıyorum arkadaşlar kılmak istiyorum ama bir türlü olmuyor annemde hergün bunu söylüyo kıl diye baskı yapıyo senin için kılsam ne sevabı olcak diyorum ama anlamıyo nasıl çözebiliriz bu problemi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• senin tercihin, senin hayatın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yobaz bir ailenin iç çatışması.. Kılmak istiyorum ama kılamıyorum da bir o kadar komik..

1|0
    1|0
  • her zaman söylemişimdir bir şeyi anlatmayı ikna etmeyi bilmeyen böyle konularda konuşmaması daha faydalıdır muhtemelen annenin telkinleri seni dahada soğutuyor olabilir

0|0
    0|0
  • Anan sorunlu galiba

0|0
    1|0
  • Namaz kıl o zaman

0|0
    0|0
  • Yanlisindan doner umarim annen

0|0
    1|0
  • kılmalısın bence annenin sözünü dile pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Sen de kılmayı dene.

0|0
    0|0
  • Annene faydası olacak
    Ama senin istemen tabi daha uygun olur

0|0
    0|0
  • Allah için kılmaya başlarsan çözülür 😀

0|0
    0|0
  • Kıl kızım sende bu kadar mı kötü bu din utanya bide yazıyorsun kötü birşeymiş gibi 😠

0|0
    0|0
  • dinde zorlama olmaz kı

0|0
    0|0
  • annen için kılma ozaman
    ;)

0|0
    0|0
  • Seni düşünüyor

0|0
    0|0
  • Ama senin günahından onlarda sorumlu

0|0
    0|0
  • Zorla hayır hayırdır. 6 vakit kıl diye zorlarsa yanlış, 5 vakiti zaten kılacağız kardeşim. Annen ateşte kılma burda kıl diyor kadın da haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Emin olun anneniz sizin iyiliğinizi istiyor, bu size öte ki dünya da faydasını göreceksiniz. Anneniz sizi sevdiği için ve sizin azap çekmemeniz için uğraşıyor...

0|0
    0|0
  • bir süre kıl ne kaybedersin ki kazancın olur. Ama tabi nefsin izin vermiyodur. Hem doğru olan, hemde annen istiyo bu açıdan bak.

0|0
    0|0
  • Benim annem de giyim kusamima takmis durumda. Nefret ediyorum bu durumdan ya. Kac yasina gelmisiz zorlasan ne değişecek? Daha cok sogutuyorlar insani. Kuzenimi zorla 7 yasindan beri namaz kildirdilar. Aglaya aglaya namaz kiliyordu. Liseye gecti. Tercihini sehir disi kullandi. Su an Allaha değil uzaylilara inaniyor ya. Beni uzaylilar getirdi diyor. Haliyle namaz falan da kilmiyor. Cocugu getirdikleri hale bak. Bunun gunahi nolucak?

0|0
    0|0
  • Çozemezsin anne dediyse tammdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...