Yabancı dizi arıyorum birkaç kişi the vampire diaries diye bir dizi önerdi?

Birkaç kişi bu diziyi önerdi, isminden vampir dizisi olduğunu anladım. Sizce güzel mi? Önerebileceğiniz diziler var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• oz izle

0|0
    0|0
    • nasıl bişey

• kızmışsın biraz ağır kaçar sana ya :D mafyalar falan var hapishanede müslüman italyan zenci nazi motorcu cart curt bunlar arası mücadeleleri anlatıyor komedi istiyorsan how i meet your mother guzel game of thrones izlemediysen oda güzeldir seri katil tarzı seversen dexter güzel doğa üstü olaylar geçen supernaturali çok sevenler var ben yarıda bıraktım devam edemedim zombi seversen the walking dead güzel böyle klas avukatların çekişmesini anlatan zeki insanların olduğu suits var birde lucifer diye bir dizi var onuda beğendim son olarakda sherlock holmes var oda zekayı konu alan bir filim zekiuyesin ya belki ilgini çeker :D

• ejfhdjksf denicem

En İyi Kız Görüşü

• Başlarda güzel sarıyor sonra saçmaladı o da. Supernatural , Breaking Bad ya da Fringe öneririm

0|0
    0|0
    • İlk birkaç bölümünü izledim pek sarmadı şu anlık. Diğer izlediklerini denicem teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet izle Alacakaranlik

0|0
    0|0
  • güzel dizi o

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bitirdiniz mi sezonları?

• aynen bikaç sezon ilerledikten sonra the originals a başla o daha güzel. iki dizi bağlantılı önce ilkine başla

Kızlar Ne Diyor 1

• Prison break <3 gercekten muptelasi olmustum ben gunde 10 bolum izliyordum o kadar guzel ki keisnlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • konusu nedir

• Adamin birini haksiz yere hapishaneye atiyorlar kardesi de o hapishaneyi duzenleyen muhendis haksiz oldugunu anlayinca hapishanenin planini sirtina yaptigi gizli dovmelerle aliyor ve basit bir suctan hapse giriyor. Kardesi oldurulecek yoksa orda hayatinin askini buluyor tünel flan kaziyorlar. Kardeşini kaciriyor cocuk senelrrce araniyorlar sonra uzuyor tabi iki uc hapishaneden daha kacmasi gerekiyor yoksa sevdigi kiz olcek netten de konusuna bakabilirsin kime izlettirdiysem hastasi oldu ask macera ve zekanin birlesimi Bas karakter: Wentworth miller

Yükleniyor...