Güven duygumu kaybettim?

Ulan herkes mi sahtekar herkes mi yalancı neden herkes birbirinin arkasından iş çeviriyo çok yoruldum daraldım bunaldım nasıl başa çıkıcam bu insanlarla yeter ya yeterr

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• dünyanın yeni hali bu maalesef

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Insan oglu iste iki yuzlu

1|0
    0|0
  • insanlara bu kadar kolay güvenme ayrıca güveneceğin insanda aradıgın kriterleri değiştirmeyi denemellisin

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Acımasız umursamaz ol

0|0
    0|0
  • Ossun be.

0|0
    0|0
  • Eeee işte olan sizin gibi kızlara oluyor , hayata tam atıldım diyosunuz hep sahtekar , hep yalancı , hep arkadan bıçaklayan tiplerle karşılaşyosunuz , sonra yazık ediyosunuz hayatınıza kimseye güvenmeyerek üzüldüm

0|0
    0|0
  • tamam çocuğum bir tek sen düzgünsün.

0|0
    0|0
  • hepsine tek tek yol ver sabah akşam alsınlar yanlız kal yanlızlık iyidir sahte samimiyete lüzum yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aynı düşüncedeyim yaa bende bıktım artık :/

0|0
    0|0
    • en güvendim dediğin adamın yaptıkları çok koyuyo çok

• İşte güvenme diyecem de demesi kolay tabi dışardan, İnsan ne kadar kendine söylese de bir bakıyor güvenmiş buluyor kendini , Üzüldüm senin adına en azından takmamaya çalış daha fazla :)

• zor başa çıkamazsın

0|0
    0|0
  • Hiç arkadaşın olmıcak miss gibi benim yok cok rahatım sevgilide yok :)

0|0
    0|0
  • bazı dönemlerde bunu yasıyor insan ama sonra alışıyorsun çünki onlara benzemeye baslıyorsun :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• her insan aynı değil sen öylelerine denk gelmissin hep sabırlı ol

0|0
    0|0
  • Evet oyleyiz

0|0
    0|0
  • İnsanları olduğu gibi kabul et ama her zaman sınırların olsun ve o sınırlardan içeri kötü insanları alma. kendi mutluluğunu kendin yarat

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmeyerek

0|0
    0|0
  • En iyisi hic sıkıntı yapma guven duygusu olmadan yasa

0|0
    0|0
  • Bulursun9

0|0
    0|0
Yükleniyor...