Neden yalnızım?

Arkadaslar kalbim sizliyor resmen bıktım yaşamaktan insani hayttan tek sey soğutuyor resmen buda sevilmemek ne kadar acı dunyanin en buyuk yükü çevremdeki kimse sevmiyor beni neden boyle daha 21 yasindayim birgün sevilmedim keske rabbim canimi alsada kurtulsam bu sahte dünyadan...

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 21 yaşındasın ve henüz yolun çok başındasın leydim. Kendine haksızlık etme lütfen. Ailenin seni sevmesi yetmez mi? Emin ol bu hayatta insanı bıktıran, yaşamaktan soğutan çok daha farklı şeyler var. Sevilmediğin hissine neden kapılıyorsun? Sen bir kadınsın ve kadınlar güçlüdür. Aynada gözlerinin içine en az on saniye odaklan ve derin bir nefes alarak ben bana yetebilirim de. İnan bana faydasını göreceksin. Şimdi sana yakışanı yap ve güçlü bir kadın olarak dik dur lütfen. Eğer konuşmak istersen buralardayım. İyi bak kendine. Sevgiler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kimse neden beni sevmiyor diye düşüneceğine sen ne kadar kişiyi seviyorsun bunu düşün. Kimin için karşılıksız iyilik yaptın? Kimin derdine derman oldun? Ne kadar kişiyi arayıp hal hatır soruyorsun? Arkadaş dediğin kişilerle aranızda ki muhabbet nasıl? Bunları düşün bence.

0|0
    0|0
  • Ole dusunme derim sonucta beterin beteri var cok sevip ya da sevilip olecegini ogrensen nolacak yani daha gencsin seven cok olu

0|0
    0|0
    • İnsanin kaderi bu olunca ilerde pek birsey degismeZ kardeşim

• Kader bugun bolr yarin bakarsin bambaska bende yalnizim memleketten uzaktayim babam vefat etmis yani bir yurlu sey yani solr bak yalnizsin evet ancak cevrende sana ihanet eden kotu insanlar yok yala dunya yok ole bak

• Spora başla

1|0
    0|0
  • nerden biliyosun ki bundan sonra sevilmeyeceğini sen umudunu kaybetmeden sabret bekle o gün gelene kadar

0|0
    0|0
  • Geçer

0|0
    0|0
  • geberr güle güle.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormandan dolayı... İnsan kendini sorgulamaya başladıgı an içsel sorunlar yaşamaya başlamıştır , içsel sorunlarını halletmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Bana guvensen keske

0|0
    0|0
  • Sakın ol şampiyon :) Aceleci olma. Elbet birisi seni gerçekten sevecek.

0|0
    0|0
  • kardesım 21 yasndasın daha bn 27 yasndaym ben bile bulamıyorum genel bı sıkntı var sabret illaki karşına çıkar

0|0
    0|0
  • Allah büyük inşallah gönlüme göre bir eş bulursun. Sabrın sonu selamettir bekle ☺️☺️

0|0
    0|0
  • Bnde ysnlumzım pardon kankam var kanka yap eniyisi o

0|0
    0|0
  • Yalan. Bu dunyada olumden baskasi yalan.

0|0
    0|0
  • Şu hayatta bir kızı istedim onu kazanmak için çok çabaladım olmadı ama hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • Ölsen ne geçecek eline ayrıca psikologa git bu ölüm düşüncesinide kafandan sil

0|0
    0|0
  • Ozguvensiz olduğun için

0|0
    0|0
  • henüz gençsin illa birilri olmalı diye düşünmemelisin

0|0
    0|0
  • yaşı sorun etmezseniz tanışacaktım sizinle

0|0
    0|0
  • Benim gibi birini tanıyamamışsın da ondan bu yaşadığın eksiklikler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen kendini seversen diğer kimsenin seni sevmesine ihtiyacın olmaz bu saçma düşünceden de kurtulursun

0|0
    0|0
  • Allah demek ki kötülükten koruyor

1|0
    0|0
  • Değilsin biz variz

0|0
    0|0
  • beni de seven çok kişi yok neden bilmiyorum ama bence benim bu hayatta ki imtihanım bu Allah sabredecek mi diye sınıyor bol bol dua et bence.
    ( bide benim bu hayat için düşüncelerim ; bence kimse kimseyi tam olarak sevmiyor ama çıkar ilişkisi için seviyor gibi davranıyorlar )

0|0
    0|0
Yükleniyor...