Arkadaşım karakoldayım dedi sonra haber alamadım. Sizce noldu? Sayko bir çocuk ya Kesin bişey oldu? Noolur cevap yazın?

Arkadaşımla telefonda görüşecektim ki karakoldayım ayakkabı bağcıklarıma kadar alacaklarmış bu son mesajım kendine iyi bak yazdı ve bir daha da ulaşamadım. Şu an kafayı yicem nolmuş olabilir kendisi teeee çok uzakta. Başka bir ilde. Biraz psikopat bir yapısı var. Bipolar ve asosyal. Başına çok büyük bir bela mı açtı da böyle bağcıklarına kadar el koyuyorlar? Daha önce kavgaya bıçaklanmaya bıçaklamaya vs karıştı. Lütfen bu karakol ile deneyimi bilgisi olanlar yardım etsin. Arkadaşı yeni tanıyorum. internette tanıştık. kınayanlara da şimdiden abv. Malesef böyle bir sayko seviyorum. Şu an elim kolum bağlı. Nolur bildiğinizi yazın.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• biraz döverler 1 gece yatar sabaha salarlar

0|0
    0|0
    • Kesin mi. Inşallah öyledir.

• yani geneli öyledir o tiplerin üzerinde bıçak filan yakalatır karakola götürülür bir temiz döverler sabahına salarlar ha yok suç işlemiş ise işi daha uzun savcılık filan birde malum ohal durumu polisler canı isterse daha uzun tutabilir

• Offf çok salak bu çocuk ya. :( Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir şey olmaz korkma. Savcılık sonrası cezaevi sucu varsa yoksa bırakırlar zaten. Ama oda yaptığı şeyi biliyor gibi son mesajım demiş. Yanlış anlama da sağlam ayakkabı değilmiş zaten.

0|0
    0|0
    • Napmış olabilir. Nolur birini öldürmemiş olsun çok korkuyorum

• Haklısın ya. Bitircem. Kafamda da bitirdim. bir mantığı yok. Don esprisi iyimiş

• Ehuehu tşkler :)) peki sözlü ne neden aşık oldun da şimdi böyle yapıyon merak ettim bir erkek olarak. İlk günler seni etkileyen şeyler nydi de şimdi böylesin

• Nezarate atmislar. Sonrasi ise makul işlediği vukuata bağlı ağır bir vukuat islemisse nöbetçi mahkemeye sevk edilir nöbetçi mahkemede affetmez direk ceza evine. Sonrasida iste 3 4ay duruşma bekler duruşma ertelenir ölme essegim ölme iste bekle yani başıma gelen bir olay

0|0
    0|0
  • Nezarete almışlardır

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi artık faili meçhuller yok merak etme. Sorgularlar, suçu yoksa salarlar bir süre sonra. Turşusunu kuracak değiller ya. Bahsettiğin tipte biriyse, yanlış zamanda yanlış bir mekanda bulunmuştur muhtemelen..

0|0
    0|0
    • Teşekkürler içimi en rahatlatan yoruyorumdu bu.

• Rica ederim. Söyle ona seni seviyorsa aklını başına toplasın. Döverim yoksa..

• mk senin ne SaIak bir insansın iti köpegi seviyosun simdi bir güzel şikecekler karakolda onu uhh beter olsun Qrospu evladı

1|0
    0|0
    • Aynen. İt köpek değil de çok kaliteli bir insan sadece öfke kontrolsüzlüğü varç bipolar. Umarım bişey olmaz

• Kaliteye bak İtin teki bıcaklı kavgaya giriyor adam bıcaklıyor kaliteli oluyor kalite anlayısını şikiyim

• Hasta. Bipolar. normalde çok iyi ve kaliteli bir adam. Belki haklısın bilmiyorum.

• Madem psikopat biri neden arkadaş oluyorsun seninde başını belaya sokabilirdi!
    Söylediklerinden yola çıkarak değerlendirirsek büyük ihtimal bir kavgaya karışıp suç işlemiş olabilir ceza nedenini bilemiyorum ama onunla iletişime geçmen lazım...

0|0
    0|0
    • İletişime geçemiyorum. Çünkü tanıdığım başkası yok ortak. Sır küpü resmen. Evet psikopat ama çok çok kaliteli bir insan. Ben de kapıldım malesef

• Ona sen değil polisler karar verir kardeşim, ona ulaşamadan olaya müdahele etmen imkansız...
      Sana tek önerebileceğim şey kafanı sıkma, rahat ol, en kısa zamanda tekrar iletişime geç
      İyi geceler değerli kardeşim :)

• Teşekkürler. Elimde sadece bir cep telefonu no var. Halim duman. Sağol.

• Kesin şaka yapmıştır. İnanma.

0|0
    0|0
    • Daha önce de girdi. Öfke anında adam bıçaklamışlığı var malesef. :(

• Bağcıklarını aldılarsa nezarete atmışlardır. Kendine zarar vermesin diye bağcıklarını alırlar. Bİr suça karışmamış da olabilir.

• Suça karışmadan niye içeri alırlar ki adamı. İntiHardan içeri mi alıyorlar ya bişey anlamadım. İNtihar eğilimi var ondan saçmalıyorum

• O hal de

0|0
    0|0
  • Iceri aldiklari herkesin bagciklariiina kemerine vs el korlar bu kendiine zarar vermesini onlemek icin cok buyuk bir halt islemediyse yakinda cikar

0|0
    0|0
  • Nezarete almışlarda olabilir

0|0
    0|0
  • polisler ruh hastası olduğu için herşey beklenir onlardan. Birşey bulamazlarsa serbest kalır varsa savcılığa orda da suçuna göre gereken olur

0|0
    0|0
  • Ulan biz nerden bilelim ya? Şu soruyu soranin kafasi nasil calisiyor acaba merak ediyorum

0|0
    0|0
  • kafanı takma çok düşünme belki çok büyük bir şey yoktur. mutlaka yarın falan haber çıkar.

0|0
    0|0
    • kendine zarar vermesin diye almışlardır. yarın verirler çıkarken

• Umarım ya uyku girmedi gözüme

• off bu ergenler

0|0
    0|0
  • Fetocuysa sicti

0|0
    0|0
  • Nomed olmasın o

0|0
    0|0
  • Bizde zamanında yaptık kendimi seviyorum diyip telefonu kapatmalar. Peki kestik mi? Tabi ki hayır.

0|0
    0|0
  • Birşey yoktur endişelenme arar arar :)

0|0
    0|0
  • Erkek mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...