Babanızın size nasıl davranmasını isterdiniz?

Sizin gözünüzden ideal baba nasıl olmalı?

0|0
29|8

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmasını isterdim sonuçta aynı evde kalıyoruz neden bu kadar sessiz hiç konuşmadı sesini merak ediyorum sevgisini belli etmiyor asık suratlı sadece bir başarı kazandığımda ailemi gururlandırmak için uğraşıyorum belki konuşur afferin der ama yine de benim için sessiz birisi olsa da sevdiğim birisi diğer babalar eşlerini dövüyor şiddet uyguluyor kötü alışkanlıkları olup çok konuşuyorlar ben halimden memnun olsam da insanın bir şeyi başardığında ailesinin sarılması ya da onu cesaretlendirmesine o sıcaklığı kıskanıyorsunuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadas gibi olmali.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• direk gibi arkanda durmalı. Yanlışında doğrunda her zaman seninle olduğunu hissettirmeli.
    Seni koruyup sahiplenmeli ya seni benimsemeli. Benimki 50 yaşında geldi hala babalığın para vermek olduğunu zannediyor mesela böyle babalık olmaz.

2|0
    0|1
  • evine bağlı olan çocuklarıyla vakit geçiren

0|0
    0|0
  • Olmayan birine karakter yaratmak anlamsız.

0|0
    0|0
  • Hayatta olmasını isterdim..

2|0
    0|0
  • Abimi bana baba olmak zorunda bırakmaması yeterliydi.

2|0
    0|0
  • Beraber maça bile gidiyoz biz. şu an uzakta olsa da bir telefonuma dünyayı yıkan bir baba. Bence ideal baba evladına da olsa saygi gosteren bir baba olmali. Onla derdini paylaşan vakit gecirmeyi seven dusuncesine onem veren bir baba...

0|0
    0|0
  • Çocuklarıyla vakit geçiren, şefkatli, çocuklarını koruyup kollayan ve kapi gibi arkasinda duran, annemize tapan biri olmali baba. Babam gibi olmali yani 😍😍

0|0
    0|0
  • Sevgisini göstermesini isterdim

0|0
    0|0
  • Sevgi ve ilgi lazım.

0|0
    0|0
  • Azcik adam olsaydı yeterdi be

0|0
    0|0
  • benim babam hislerini dışarıya vurmayan biri keşke vursa ama sevgisini belli etse gülümsese mesela öyle olsun isterdim

0|0
    0|0
  • İyi böyle

0|0
    0|0
  • O konuya hiç girmiyim

0|0
    0|0
  • Sadece bana birazcık daha sevdiğini göstermesini isterdim. Yani onun dışında kafamdaki ideal baba

1|0
    0|0
  • Sevgisini, doğrumda ve yanlışım da karşımda değil yanımda olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Arkadaş gibi

0|0
    1|0
  • çok şükür mükemmel bir adam

0|0
    1|0
  • Eve girince direk kumanda nerde demesin en azından

0|0
    0|0
  • bana kötü bile davransa fark etmezdi sadece yanımda olsa yeterdi

0|0
    0|0
  • İdeal baba bence benim babam gibi olmalı 😂😃sadece kıskandığını azıcık daha fazla belli etse

0|0
    0|0
  • Kendimi guvende hissediyorsam babam yanimda olmasa bile o zaman baska biseye de gerek yok

0|0
    0|0
  • ara sıra yanına gelip öpüp koklayan aşkım kızım diyen ailesine bağlı

0|0
    0|0
  • Sevse, aşağılamasa insanların yanınada, hata olmayan şeylere bile kızmasa, en azından oturup konuşabileceğim; bir şeylerimi anlatabileceğim biri olsa müthiş olurdu. Sokakta bile yatsam mutlu olurdum heralde :)

0|0
    0|0
  • Eglenceli kafa

0|0
    0|0
  • Keske hic olmasaydi

0|0
    0|0
  • Adam olmaşı

0|0
    0|0
  • Beni sevseydi

0|0
    0|0
  • Sadece bir kere yan odada olmasına rağmen onun soğukluğunu iliklerime kadar hissetmediğim bir gece , ağlamadan geçireceğim bir gün versin bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...