Köpeği zehirlemekle tehdit etmek?

Ekşi sözlük linki şurda: https://eksisozluk.com/kopegi-zehirlemekle-tehdit-etmek--5157139?focusto=61927237

köpeği zehirlemekle tehdit etmenin, dahası zehirlemenin ülkemiz sınırları içerisinde herhangi bir cezası var mıdır merak ediyorum.

Sizce?

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet kendine bakamıyor meşgul etmeyelim onları. Cezayı kendimiz keselim :)

1|0
    0|0
    • Moralim yerlerde -Elvis.

• O halde oranın komutanından ricada bulunabilir

• Teşekkürler. :')

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi derler ki "insan canının bile önemi yok köpeğe mi şiddet uygulayana ceza verecekler". Bak bütün sorun burdan çıkıyor işte. İğrençç bir egoya sahibiz insan türü olarak.
    Sen hiç yaşadığı bölgeyi hakimiyet almak için diğer canlıları öldüren bir hayvan gördün mi? Ya da keyfi olarak başka bir canlının canını acıtan bir hayvanı?
    Görmemişsindir çünkü yok. Bir hayvan sadece hayatta kalmak için öldürür, bizim gibi sonsuz egosunu tatmin edecek lütuflara ulaşmak için değil.

Bir de "insan canlıların en üstünüdür" derler, kusura bakma da götümle gülerim ben buna.
    Hem birbirimize, hem diğer canlı türlerine zarar verelim, hem de dünyanın doğal düzenini bozalım sonra da canlıların en üstünü olalım. He canım oldu.

İnsanı kutsallaştıran da dinler zaten, dinleri sevmememin baş etkilerinden biri bu.

İnsan üstün canlı falan değildir, sadece homo sapiens türüyüz ve diğer hayvanlara göre zekamız biraz daha yüksek o kadar. Her insan bunların farkında olarak, diğer canlılara üstünlük taslamadan ve haddini aşmadan yaşayıp ölmeyi öğrenmek zorunda. Yoksa hiçbir şey düzelmeyecek.

1|0
    0|0
    • Ne desem bilemedim. Okuduğum en iyi cevaplardan biri olabilir bu. Tam anlamıyla katılıyorum sana.

Hayvanı insandan daha alt bir seviyede gören ot beyinlilerle ilişkiyi kesiyorum bu benim için turnusol kağıdı görevi görüyor. Düşünsene, adamda nasıl şişirilmiş bir ego varsa, köpeğin denizde yüzemeyeceğini, yüzmemesi gerektiğini düşünüyor.

• Ahahahha, çok haklısın ama adamda bunları düşünecek kafa olduğunu zannetmiyorum. Bak en komik şeyi daha anlatmadım.

Facebook profilinde "köpekler en sadık hayvanlardır" başlıklı bir video paylaşmış. Bu duruma ne diyorsun?

• Ne denir ki. Yüceltmek isterken yermek böyle bir şey olsa gerek...
      Diyor ki insanlara göre savunmaları daha az, bu yüzden onları eğitip istediğiniz emellere alet edebilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Umarım vardır bir cezası ama bence adresini paylaşıp o insan sıfatı altında buluşanları cezalandırmak en güzeli.

1|0
    0|0
  • Cezasının olduğunu zannetmiyorum. Benim terier köpeğim var. Onu zehirleseler, onu zehirleyeni bende zehirlerim vallahi.

1|0
    0|0
  • Köpeği nasıl tehtit edebilirsin ki?

0|0
    0|0
  • Maddi yaptırımı vardır belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...