"15Temmuz gecesi googleda en çok tank nasıl durdurulur aranmış okuyunca gülmekten öldüm diyenleri sizde kınıyormusunuz?

Ben bunu duyunca okadar üzüldüm ki içim sızladı resmen insanlar can havliyle çözüm bulmaya çalışmış ve bazıları insanların sözlerini duyunca kan beynine sıçradı resmen " insanımızın ya seviyesini gösterirmiş bu hareket Türk vatandaşı olmasa eğlenceli bir ülkeyiz demiş gülmekten karnıma ağrılar girdi denilmiş zaten bunları dedikten sonra vatandaşı olsan neye yarar yazıklar olsun siz ne düşünüyorsunuz?

5|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Türk olmaktan gurur duydum bir kez daha 15 Temmuz gecesi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir de darbe yapılıyor akp liler ne dusunuyorsun diyemi mi ararsın
    Koprude millete ateş acanları savunan vatan hayini mi arasın
    Sevineni mi ararsın

1|0
    0|0
  • Bizim milletimiz 3 dakikada tankı ele geçirip 2 dakikada da sürmeyi öğrenen millettir. Korkun bizden ermeni d. ölleri sizi.

1|0
    0|0
  • Öyle aziz bir milletiz ki, tankları sopalarla, F16 ları ise kornalarla durdurmuşuz! :) Millete bunu inandırdılar ya! Popomla gülüyorum! :)

0|0
    0|0
  • Palet sistemi ile yürüyen tank için hareketini engelleyecek her türlü dayanıklı cisim palet arasına sokularak engellenir ya da eksoz borusuna gaz çıkışı engellenirse çözülür nette aramaya gerek bile yok azcık mantık :D

0|0
    0|0
  • Hakkaten bu nedir ya?

0|0
    1|0
  • Yok kimseyi kınamıyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...