Herkesle iyi geçinmeye çalışan insanlar iki yüzlü değil mi?

Sosyal fobililerde herkesle iyi geçinmeye çalışır ama onların durumları zaten acınası , konumuz onlar değil
Benim kast ettiğim herkesle iyi geçinmeye çalışan iki yüzlü çıkarcı insanlar , yahu bir insan hiç kimseyi eleştirmez mi? Neden herkesle iyi olmaya çalışır çünkü iki yüzlü sinsi içten pazarlıklıdır katılıyor musunuz?

0|0
37|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen katiliyorum. Insanlara sirin gorunup, zorunlu sempati kazanmaya calismak cok acinasi. Insan cok yorulur boyle.

2|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ya öyle insanlardan uzak duruyorum

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kişi kendınden bilirmiş derler sen öylesınki herkesle anlasmaya calısan kişileride öyle sanıyorsun

7|0
    0|0
  • Şuna biri katılsın da sakinleşir belki

6|0
    0|0
  • İyi olsan suç kötü olsan suc

5|0
    0|0
  • Bu İkiyüzlülük Değil Aman Ben kımseye Bulaşmıyım Kımsede Bana Dokunmasın Felsefesınden Yola çıkarak Herkezle İyi geçiniyorlar

2|0
    0|0
  • Katılıyorum hatta çevremdeki karaktersiz insanlarla hiç anlaşamiyorum. İkiyüzlü olmadığım

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla ikiyuzluler benden uzak dursunlar.

1|0
    0|0
  • Neden biriyle kötü olsun şahsen ben çevremdikerle kötü olmam ara sıra tartışmalar olur elbette fakat yinede etrafımda ki insanları severim ve sevilirim zaten sevmediğim biriyle görüşme gereksinimi hissetmediğim için iyi geçinmeye de çalışmam.

0|0
    0|0
  • Hayat doluda olabilir

0|0
    0|0
  • Değil

1|0
    0|0
  • Bence sen herkesi kendin gibi görüyorsun

1|0
    0|0
  • Iyi gecinmeye calismak iyi bir insan oldugu icin sinsilikle bir bag kuramadim

0|0
    0|0
  • Sonrasında herkesle kavgalı olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Katılmıyorum. Ben de herkesle anlaşamam. Ama ortama uyum sağlayan neşeli tipler candır.

5|0
    0|0
  • Bence o bazısında karakter meselesi oluyor, çalıştığından kaynaklı değil.
    İki yüzlü olanlar zaten hep iyi geçinemez eninde sonunda anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Ne sosyal fobim var ne de iki yüzlüyüm herkesle de anlaşırım herkes de beni sever, çoğu konuda fikrime danışırlar ama bu arkalarından konuşmamı gerektirmez. Eleştirirken bile yapıcı olmak lazım senin dediğine göre o zaman anlaştığımız kimseyi eleştirmememiz gerekiyor.

3|0
    0|0
  • Ben katilmiyorum çünkü herkesle iyi geçinen bir insan sevecendir kimseye kin gutmez. Bence herkesi mutlu etmek ister.

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar iyi huyludur ve bazıları da bunu çekemez.

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum.. Bende herkesle iyi geçinmeye çalışırım, iki yüzlümüyüm şimdi? Tek bir hayat felsefem var 'Gerekirse at içine tüm kötülükleri, kendini kır, incit, ağlat ama asla bir başkasını kırma, incitme, ağlatma!! Çünkü bilirim ki hiç bir ah adres şaşırmaz.

3|0
    0|0
  • Sadece 2 yuzlu diyemeyiz yalnız kalma ve dışlanma korkusu olan insanlarda bunu yaparlar bazen o kişiden hiç hoşlanmaz ama ona iyi davranırlar hayal dünyalarında düşman edinmekten korkarlar ya da karakteri oturmamış insanlarda herkesin düşüncesine katılır uyum sağlarlar bu kişilerde neyin doğru oldugu hakkında belli fikirler edinenemiştir birde dediğin gibi ikiyüzlü grup var içinden ne salak kız diyip dışardan canım tatlım diyenler işte bunların amacı herkesten bir çıkar edinmektir yarın birgün işim düşer hesabı muhabbetleri olur herkesle ve genelde işlerini kolayca hallederler

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde hiç bir yerde eleştiri kötü konuşma vs. gibi şeyler olmuyorsa bence bu iki yüzluluk değil iki yuzluluk yuzune iyi arkandan kotu olanlara denir zaten arkandan falan konuşuyorsa bu insan iyi değildir eninde sonunda ortaya çıkar nasıl bir mahluk olduğu.

0|0
    0|0
  • iki niyetli de olabiliorlar bazıları çok insancıl herkesi kazanmaya calsiyorlar daha sonra çok kafayı vuracaklar ama şimdilik izlemeyi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Hayır bunu kiskananlar der

3|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koymamak gerekiyor. İyi niyetli temiz kalpli olanları da var yılan, sinsi olanları da. Sadece ayırt etmek gerekiyor. Genelleme en iğrenç şey bana göre

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum daha önce böyle bir insanla arkadaşlık kurmuştum ve nasıl büyük bir hata yaptığım anlamam uzun sürmedi kesinlikle iki yüzlüler sadece kendi çıkarlarını düşünürler menfaatleri vardır tabi herkesle iyi geçinmek başla iyi geçinmeye çalışmak başka

0|0
    0|0
  • Çünkü kendilerini hep iyii olarak karşılarındaki insanlara göstermek isterler. Çok greksiz malesef katlanmamız gereken bazı insanlar var. Ve iki yüzlü yalakalar

0|0
    0|0
  • Şuda var kimse için kimseyle kötü olmak istemeyebilir fedakar değildir ama bir şeyler elde etmeyi azruluyordur.

0|0
    0|0
  • Tam balık burcu kadınını tanımladın 😂
    Genelleme akıyor ama hepsi öyleler ya çok sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum yapısı oyledir sen herkesle kavga ediyorsan karşıdaki etmiyorsa sorun sende onda değil

1|0
    0|0
  • Çünkü iyi niyetli, sadece ve sadece iyi niyetli.

1|0
    0|0
  • iki yuzlu degil karaktersiz bence su gibi insanlar bulundugu kabin seklini alir ama kendi bir durusu yoktur kotunun yaninda kotu iyinin yanjnda iyi olurlar

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koyamayız. Sinsi olan, temiz kalpli olan da vardır elbet.

1|0
    0|0
  • maalesef iyi geçinmek zorundayız konuşmamak ayrı ama iyi geçinmek zorundayız

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • Bence alakası yok, hoş görülü ve iyilik severse böyle davranır. Başkalarının davranışları kendine, ben kendime yakışanı yaparım derim şahsen.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

1|0
    0|0
  • Evet katılıyorum

0|0
    0|0
  • Aynrn katiliyorum

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Bence ikiyuzlulukle bir alakası yok sonuçta herkesle iyi geçinmeye çalışıyor yani iyilik ne zaman ikiyüzlülük oldu ki?

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar hep biyerlerden patlak veriyor insanların gözünden düşüyor

0|0
    0|0
  • Onlar toplm icinde maskeyle bulunabilen karaktersiz varliklar

0|0
    0|0
  • Önde gideni

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam