Bu aileyi ne yapmak lazim?

Su an o kadar sinirliyim ki simdi benim aile uyeleriyle cok fazla aram yok kavga etmek anlaminda soylemiyorum olabildigince hic biriyle cok fazla muhatap olmamaya calisiyorum ve benim surekli kendileriyle iletisimim olmamasindan sikayetcilermis kendileriyle hicbir sey paylasmiyomusum son bir haftadir bununla alakali bana konusmalar yapiyolar bende dedimki tamam ailemdir arayi duzelteyim ama gelgelelimki bugun topluca piknige gidilicek resmen beni istemediler ya yani onlar bana bu sekilde davrandigi icin zaten ben muhatap olmuyodum ama salak gibi tekrar sans vermeye calisiyorum bunlara kendimi surekli degersiz hissettiriyolar bana ne yapicam ben

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence sorun iletişimsizlik yüz yüze bazı şeyleri daha iyi ifade edip sorun ne ise onu çözün bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir sey diyimmi bosver. Ayni benimkiler. Deger kiymet bilmezler. Sonra ben odama cekildigimde millete ay bizim kizimizda cok yabani bizle hic takilmiyor derlerdi. Oysa ne zaman yanlarina gitsem bir kavga cikartiyorlardi bende odama cekilmeyi daha uygun gordum. Simdi uni secimi yapiyoruz babam benden utandigini soyluyor hep bende sehir disi en uzak yere defolmayi planliyorum. Sonra seninkiler gibi hic iletisim kurmuyo diyecekler ama yanlarina gelincede beni istemeyip utanacaklar benden

0|0
    0|0
    • Ayni durumdayiz resmen ya arkadas yanlarina gidince kavga gurultu yanlarina gitmeyince bizle konusmuyo ya hadi ordan gidin sizle mi ugrasicam lan herkes durumu kabullensin benimle muhatap olmayin ama sonra konusmaya basliyolar yok bize set cekiyo bidi bidi

• Hic tinlamiycaksin boyle aileleri. Bende eskiden tinlayip kavga cikariyodum ekmeklerine yag surer gibi. Simdi kavga mi istiyor canlari soyledikleri seyleri duymazdan geliyorum baska bir konu aciyorum. Yani istedigi konuda cevap vermeyince mal gibi kaliyolar hahaha

Erkekler Ne Diyor 2

• TAMMMM BENİM YAŞADIĞIM HAYAT YAPACAĞIN ŞEY S*KLEME KENDİ BAĞIMSIZLIĞINI İLAN ET GERİSİ GELİR

0|0
    0|0
  • Dengesizlik yapma Alttan al onlar ailen.. Dünyada eşi benzeri olmayan tek çevre ailendir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...