Neden bayanlar yarı çıplak dolaşıyorlar, her yerleri ortada?

Yaa anlamakta zorluk çekiyorum amaçları ne yarı çıplak giyinmekte ki neyi ispatlamaya çalışıyorlar, güzelliklerini ise onu göstermek için bu kadar çirkin olmalarına gerek yok

1|1
8|17

En İyi Kız Görüşü

• tercih meselesi kimse karışamaz

1|0
    0|0
    • İyi onu anladık ta insanları neden günaha teşvik edecek şekilde çıkmasınlar

• Rica ederim

• Teşekkürler eig için :)

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumda erkekler kızlardan daha kapalı. Ve hala kadınların giyimine karışmamalı diye laflar dolanıyo :D ula zaten daha açıksınız bizden :D

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yakışan giyinsin yani. Mesela bana açık giymek yakışmıyor, ondan kolları dirsekten, eteği ve ya şortu dizden giyerim

0|0
    0|0
  • sanane

1|1
    0|1
  • Hastasınız ya

0|0
    1|1
  • Köprücük kemiğinden bile tahrik oluyorsunuz, mesele gerçekten açık giyinmek mi

0|0
    0|0
    • Herkesi aynı kefeye koymayın

• havalar sıcak ya hani ondan olabilir bu kısmı hiç düşündün mü?

0|0
    0|1
    • Sıcak diye vücutlarını göstermeleri mi Gerekiyo

• Boynumuz agrıyor bakmamak için kafamızı sağa sola çevirmekten

• Biz bakmayız sizde oranızı buranızı göstermek zorunda değlsnZ

• Bu havada ne bekliyorsunuz ingiltere prensi bey

0|0
    0|0
    • Hadsizlik etme terbiyesiz seni ilgilendirmez , kimin nasıl giyindiğine karışmadan önce bir kirli zihnini arındır sapkınlıklardan

• Yaa kusura bakma sizin öyle sert çıkışınızdan kaynaklan dı bunun sapıklıkla alakası yok kendimizi bakmamak için korumaya çalışıyoruz ama gerçekten yorulduk artık işler değil sokak ta yürümek yordu

• Bilmemm

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Özellikle erkekler tarafının dikkat çekmek, beğenilme isteği, kıskanılma isteği, yasak olmasının verdiği caziplik ve tabiki bazıları için erkek avı..

Sıcaktan diyen bayan arkadaşlarımız olmuşta, bizim beden sıcaklığımız sizden çok daha fazladır ve çok daha fazla terleriz ama biz helal olduğu halde açma ihtiyacı hissetmiyoruz..

Bu kadar açık giyinme nedeniniz zaten belli ve inanın kimin ne kadar açıldığıda umrumda değil..

Herkes istediği gibi yaşayabilir ve kimse buna karışamaz ki zaten benim sevgililerimde hep açıktı..

Sadece abuk supuk mazeretlerin arkasına saklanmayın ve ben böyle mutluyum diyerek noktalayın..

0|3
    0|0
  • hava sıcakmışmış herkes özgürmüşmüş
    hava erkekler için de sıcak neden erkekler dekolte giymiyor tayt giymiyor mini etek giymiyor çünkü gösteriş yapmak kadınların genlerinde var. Ya da gösteriş demeyelim de bir kadının en büyük silahı güzelliği bu kadar rekabetin olduğu dünyada da öne çıkmak için hep

1|2
    0|0
  • Kimsenin yaşamına karışma hakkımız yok.

2|0
    0|1
    • İyi güzel de onların da bizi ahlakımızı bozmaya Hakkı yok

• Senin ahlakın iki çıplak görünce bozulacak kadar dandik ise kadınları çıplak görmene de gerek yoktur diye düşünüyorum.

• vucutları güzel çünkü ilgi çekiyo ve öyle giyiniyolar. kaslı erkeklerde kollarını sıyırıyor gezerken ya da gögsünü açan var. burda yarı çıplak foto paylaşan erkeklerde var. Bunlarda bir anormallik yok

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım nokta ne bilyonmu bilader? Bu dediğin olayı daha çok çirkinlerde görüyorum. Devir tersine dönmüş güzel kızlar daha bir kapanık olmaya başlamışlar , ama nerde kalın bacaklı , nerde tipsiz , orasını burasını açarak bişeyler sergilemeye çalışyo.

0|0
    0|0
  • Çünki süt dilimleri.

0|0
    1|0
  • ben daha yakışan kız görmediğim için göz zevkimi okşamıyor dolayısıyla bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Bırak , doğanın verdiği rolü oynasana sen maskeni takma

0|0
    0|0
  • Güzelliklerini göstermek icin...

0|0
    0|0
  • Sonra Erkekler neden hep abaza :) diyecek söz yok daha

0|0
    0|0
  • ben bayan olsam bende öyle olurdum