Ne olursunuz bana yardım edin 😔?

İyi günler arkadaşlar benim sıkıntım şu; annemle babam kardeşim daha doğmadan boşandılar ama halen babam bize bakıyor bakmak da zorunda her neyse bu ramazan babam oruçlu sigarasızlık yiyip bitiriyor onu annemle tartıştılar ona vuracaktı engel olmaya çalıştım kolumu acıttı, her şeyi geciktiriyor, çok tembel yıldım artık aile sorunu yüzünden. Kiramızı ödemedi geciktirdi ev sahibi bizi evden çıkardı annemin morali bozuk zaten taşınacaktık ama yine de morali bozuk hasta o belinde sıkıntı var ben nasıl çalışacağım diyo bende sana yardım ederim diyorum o da yok siz çalışmayın siz okuyun siz de benim gibi olmayın beliniz sakatlanır falan diyo (kız kardeşim var). Ne yapacağım ben arkadaşlar babamla yaşamak istemiyorum varlığı rahatsız ediyor annemde diyor ki vay efendim biz ona muhtacız bla bla hep aynı şeyler sanki o olmazsa para kazanamayacağız çalış diyoruz yok çalışamam size kim yemek hazırlar falan diyo bende ben hazırlarım diyorum yok diyor kafayı yemek üzereyim 😔😔

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• birak baban bir daha geldiginde vursun siddet goruyor diye dava acsin annen mahkeme 2 km den yakin olmama cezasi vercek mahkemdde tazminati vurgulayin mahkemeye dokulurse bankaya gec yatiramaz seve seve yatirir saygilar

0|0
    0|0
    • 😔😔 anneme vurursa ben o an yıkılırım dayanamam anneme düşkünüm ve hassas noktomda annem

En İyi Kız Görüşü

• Pardonda ne gibi bir yardım bekliyorsun ya

0|0
    0|0
    • Psikolojik yardım bıktım artık ne yapmam lazım diye tabi senin hayatın iyi sen bilmezsin ailevi sorunları Rabbime havale ediyorum seni ok by

• Ay 21 mi degilim ama oyle bile olsa ne ablası. Bende 19 yasindayim ama sorunlarimi burdan cozmuyorum soylemek istedigim bu. Umarim aradigin cozumu bulursun. Umarim hayat yuzumuze guler. Ama inan benim yasadiklarimin onda birini bile yasamamissindir. Ve insanlarin boyle zamanlarda boyle sacma cozum yollarina girmeleri bana mantiksiz geliyor. Yorum yapma geregi duydum. Dedigim gibi umarim hayat sanada banada en dogru yollari gosterir. Bir an önce

• Özelden konuşalım biz en iyisi

Erkekler Ne Diyor 1

• yok mu kizim sozu gecen aile buyugunuz tam tokatlik baban yani

0|0
    0|0
    • Akrabalarda ayrı sorun iki tarafın ailesi de sorunlu anne tarafı zaten annemi de sevmiyor baba tarafıyla kavgalı vs. Onların da umurlarında değiliz

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam herseyde annenin sozu gecer ama boyle olaylarda yaninda ol, yemek yapma diyosa yap, çalışma diyosa çalış. Çünkü gerçekten ihtiyacı var, şu an yaz hem fazla küçük değilsen işe girmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım küçük değilim daha yırtıcı olmam lazım

• Sağol yorumun için

• bence sen dinleme annenii kolayına geliyor onun çalışmamak sen gir bir yere çalış part time olarak falan bir sürü iş var en azından sen kendini ekonomik açıdan kurtar belki annene de cesaret gelir teşvik olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...