Sürekli hırsızlık yapan genci yakalayan esnaf caddede soyup yürüttü: ) . sizce nasıl bir ceza peki bu?

hırsızlık yapana genci yakalayan esnaf caddenin ortasında giysilerini çıkarıp yürüttü: . size göre nasıl bir ceza? : ) . sizce doğru mu peki bu şekilde :d?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• İyimiş sevdim bu cezayı akıllanmıştır bidaha yapmaz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru değil arkadaşım, hırsızlık bir suçtur ama insanlar suçlara kendileri ceza kesmeye başlarlar ise bunun sonu ne olacak, zaten son günlerde bunları sık duyar olduk, bu arada ekleyeyim hırsızlık yüz kızartıcı suçlar arasındadır ama bir insanı soymak kişilik ve özlük haklarına saldırı anlamına girer yani kanun önünde onu soyanlar ondan daha suçlu hale gelmiş olabilirler. Halk yakalayıp polise teslim etmeli ceza vermek doğru değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Azıcık utanma duygusu varsa artık onuda kaybetti. Şimdi daha rahat hırsızlık yapabilir

0|1
    0|0
    • bence bidaha yapmaz gibi geliyor bana ya. resmen soyup caddede bir o yana bir bu yana kosturup yürüttüler :D bana abartı gibi geldi ama bilemedim

• İyi yapmışlar😂

0|0
    0|0
    • ya sadece fazla abarttılar bence :D haketmiş olabilir de. giysileri tamamen cıkarıp yürütmek kosturmak dogru mu bilemedim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilk once sorsaydilar keske maddi imkansizlik icinde misin diye kida arastirma yapsalardi. Eger keyfi caliyorsa adalet tarafindan cezalandirilmalidir.

0|1
    0|0
  • Doğru bence emek hırsızlarının cezası ağır olmalı.

0|0
    0|0
  • keyfi bir hirsizliksa hak etmisyir ama asiri derecede ihtiyaci varsa yanlis

0|0
    0|0
Yükleniyor...