Arkadaşlar lütfen bana mantıklı bir açıklama yapar mısınız?

bir çok soruda bir çok görüş okuyorum ve eminim sizinde dikkatinizi çekmiştir. Müslüman bir ülkede evlilik dışı ilişki (zina) ne ara bu kadar arttı? ne ara utanma duygusunu kaybedip de or... olamıyorum , bo... rum gibi yazılar daha doğrusu ayıplar meydana döküldü? ya da ben geri kafalıyım da yeni nesil mi çok ilerde? artık farkettim de olması gereken durumlar yani normaller anormal olmuş bakınız hiç ilişkiye girmedim sorun bende mi yi gördüm burda ya zaten olması gereken bu değil mi arkadaşlar... yorum sizlerin.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini başkalarının hayatına burnunu sokmayan iyi bir müslüman haline getirmeye harcasana zamanını. İnsanların hayatları neden seni bu kadar ilgilendiriyor? Her koyun kendi bacağından asılmıyor mu? Sana göre zina yapan ahlaksızdır, bana göre de zina yapanları zina yaptığı için yaftalayanlar ahlaksızdır.

0|0
    0|0
    • ahahaaa bozma çabalarındaki o seviyesi düşük tabirlerinde aslında kendi kendini düşürüyosunda neyse allah ıslah etsin...

• Zina edenlere lafimiz yok Allah verecek zaten cezasını ama bari az utanma hayaa olsun diyoruz

• @yasenyaben00 evet bu kadar basit...

En İyi Erkek Görüşü

• burada yapılan görüşler gerçek insanlar tarafından yapılıyor. sadece dışarda görünmüyor

0|1
    0|0
    • dışarda görünmemesi herşeye müsait mi demek peki?

• ben kafa yormuyorum, çünkü kafa yorduğun zaman o kafa yorduğun insanların buna değmediğini gördüğünde soğuyorsun

• buda güzel bir açıklama sanki evet hakkısın sanırım kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok haklisiniz bu devirde moda oldu diyebilirim herşey göz önünde yapılıyor artık ama yapılacak hiçbirşey yok maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Artmadı burdakiler hayal dünyasında gazetede okuduklarını buraya yazıyor ve birçoğu mal

0|0
    0|0
Yükleniyor...