Yalnızım. Pek arkadaşım yok. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba ben 27 yaşındayım. yüksek lisans yapıyorum. Bu aralar kendimi iyice yalnız hissetmeye başladım. Pek arkadaşm yok. Olanla da pek görüşemiyoruz. Telefonum hiç çalmaz nerdeyse. Dışarı çıktığımda kız kıza gezenleri görünce imreniyorum. İşsizim şuanda o konuda ztn canım sıkkın birde bu his beni iyice bunalıma soktu. Akraba deseniz kuzen falan çoğu ikiyüzlü çekememezlik var anlatılacak gibi değil. Şu an iyi hissetmiyorum ve bu konuda önerileriniz var mı acaba?

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Oneri vermek elbette olmaz ama. bir is ortaminda oldugunzds arkadasliklarda ardindan gelecektir diye dusunuyorum. Sabretmelisiniz. Birde tek basiniza olsa bile gezin. Belki hayatindaki en iyi arkadadliklari o vesileyle bulursunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• sanki herşey üst üstüne gelmiş ondan öyle hissediyorsun
    kitap filan oku sıkıntıların azalır

1|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe zaten yalnız kalacaksınız. Çünkü herkes işinde gücünde olacak. Bu yüzden kendinizi yenilere kapatmayın. Konuşkan olun.

1|0
    0|0
  • Sen erkenden orta yaş bunalımına girmişsin :( kalk bir toparlan dışarı çık, gez, hava al.. Sahilde yürüyüş yap

1|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    1|0
  • Birazdan oldukça kalabalik bir arkadas grubu n olucak

1|0
    0|0
  • sanal arkadaş bul

0|0
    1|0
  • derslere gömüldüğün için olabilir mi acaba

0|0
    0|0
  • En iyisi

0|0
    0|0
  • Sosyal medyadan uzak durup.
    Bulundupun ilde kurslara katılabilirsin
    Halk eğitim ve işkurun kursları.
    Bence size iyi gelecektir...

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ya.

0|0
    0|0
  • Simdi bjr suru arabasiyla alip gezdirecek erkek cikar merak etme ( sahin dogan kartal )

0|0
    1|0
  • Kızlar arkadaş olun hadi

0|0
    0|0
  • 27 yaşındasın. İşsizsin. Yalnızsın. Neyini çekemiyorlar açar mısın?

0|0
    0|0
  • kartallar yalnız uçar

0|0
    0|0
  • Az insan çok huzur demişler ama bu zamanla olacak bişey arkadaş konusu takılma onların bunların var benim yok diye. Elbet olacak seninde :)

0|0
    0|0
  • Konusmak dertlesmek istwrsen beklerim😊

0|0
    0|0
  • Sohbet edip rahatlamaya ne dersin?

0|0
    0|0
  • Bende yanlızım

0|0
    0|0
  • Sen asosyal bir kızsın bunu yen çık dışarı yeni arkadaşlar edin

0|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir bosver

0|0
    0|0
  • Yeteneklerin var mı resim muzik vb. gibi

0|0
    0|0
  • hobi bul ne biliyim şu gereksiz kurslar var ya onlara katıl ordan arkdas ednirsin

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Gorduklerinin kaci gercekten dost acaba. Ben bilerek mesafe koydum hemen hemen her arkadasimla. Cafeye gidecek gezip tozacak insan cok ama gercek dost bulabilen bence cok az. Ozellikle kizlar arasinda

1|0
    0|0
  • İstersen arkadaş olalım benim de arkadaşim yok konuşuruz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...