Hareketli bir yaşam için ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar 1 2 aydir hiç dışarı çıkmamaya başladim tek yaptiğim iş gitmek eve gelmek ve köpeğimi temizlemek yaptığım bu ha boş vaktimde ise telefon ya da pc ile uğraşiyorum bu aralar resim çizmeye başladim ve yeteneğimde var ama her gün çizmiyorum ayda 2 veya 3 kere ben sıkıntım bu monoton hayattan sıkıldım ve kurtulmak için bir yol bulmam gerek önerileriniz nedir ve benim şöyle bir sıkıntımda var arkadaşlarım eskiden doluydu şimdi telefunu açıp arasam kimse gelmez bir şeyler yapalim sizce bunu nasil düzelte bilirim.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim öncelikşe sağlam dostluklar kurup arkadaşların ile güzel vakitler geçirebilirsin ve eğlenebilirsin o yüzden kendini ev yerine dışarıya adapte edersen hayatında süprizler ile karşılaşabilirsin. fakat evde pc telefon resim felan onlar seni monotonlaştırır ve yalnızlığa doğru itekler o yüzden özgür bir kuş olmanı tercih ederim bir kafese kendini hapis etme.. ;) gardaşın senin derdini dinledi umarım derman olmşturrr

0|0
    0|0
    • Saol dostum istediğim böyle bir şeysi işte

• kendini monotonlaştırma gardaş içine kapanma.. hayat ister istemez insanı yorar bitkin halsiz düşünür sen inadına dimdik dur boşver takma kafana hiç biseyiii s... et :D

• Sağlam gof verin ha saol dostum

• bmw araç al 2 tur at yaşamın hareketlenecektir

0|0
    0|0
  • simdi hemen kalkip bir basket topu al ve kos sahaya

0|0
    0|0
    • Basket bol topu yok dostum ve tek başıma pek eğlencili olmuyor.

• Sikinti orda bizim burda hava sicak kimse dişarda yok

• ozaman sikinti var biraz reis

• Spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...