Farklı olmaktan korkma Aynı kalmaktan kork! Farklımısın aynı mı?

Farklı olmaktan korkma
Aynı kalmaktan kork!
Farklımısın aynı mı?Farklı olmaktan korkma<br />Aynı kalmaktan kork!<br />Farklımısın aynı mı?

0|1
15|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ya bu kadar değilde :) aklıma şey geldi benimde. İlkokul fotoğrafları olduğu zamana denk gelmişsindir sende yaşın 29 ise. Bütün sınıf okulun önünde fotoğraf çekinirdik. O fotoğrafta herkes mavi önlüktü benimki siyahtı, ayrık otu gibi :) Başka okuldan gelmiştim o zaman öyle denk gelmişti.. Karakter olarakta farklı olmak, diğer insanlar arasından sıyrılmak tabiki çok önemlidir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• başıma ne geldiyse farklı olmamdan geldi zaten

0|1
    0|0
  • Ben her gün başka bir karaktere bürünen biriyim. Bilerek yapmıyorum. İnsanlar rol falan yaptığımı sanıyor bazen. Farklı olmak pek de sağlıklı bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Sıradanım

0|1
    0|0
  • Farkli olmak bazen siradan cikma oluyor
    Göze batiyor ama sonucta koyun sürüsünde degiliz yasasin farklilik

0|0
    0|0
  • kime göre ve neye göre bir farklılık?

1|1
    0|0
  • Her insan diğerlerine göre farkındalıkları barındırır kişiliğinde ama aynı olmak değildir marifet, aksine her durumda karakterini koruyup aynı kalabilmektir..

0|0
    0|0
    • Aynı olmaktan kasıt aslında şudur genel yapı işe aynıdır yoksa özünde farklıdır kişiler
      Patates suda yumuşar
      Yumurta sertleşir
      Zor zamanlarda bulunduğun şarta ayak uydurmaktır sanırım aynı olmak farklı olmak ise doğruyu savunmaktır

• zaman sana uymazsa sen zamana uy misali.. Her insan okuduğundan farklı şeyler anlar, benim yorumumu da öyle düşünün.. Kalıpları sevmiyorum..

• Tabi canım her yoruma saygım var fikir teattiainde bulunuyoruz

• Ayni.. 😅

0|0
    0|0
  • Kimse hal ve hareketlerime anlam yükleyemediğine göre farklıyım sanırım.

0|0
    0|0
  • Ayniyim

0|0
    0|0
  • Farklı olmak iyidir

0|0
    0|0
  • Eh işte normal

0|0
    0|0
  • farklıyım

0|0
    0|0
  • Seks yapmaktan korkma seks yapmamaktan kork

0|0
    0|0
  • Degisik tiplerin arasinda normal olamya calisirim cok fazla elit terbiyeli insan varsa etrafimda bir cilginlik da yapmak isterim hep 😁😅

0|0
    0|0
    • Bir çıkgınlık yapar vururum seniii diye şarkıda söylüyomusunnn

• Yes sörr ;))

• 😄😄

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...