Yeni nesil Atatürkçüler neden böyle?

görsel her şeyi özetliyor yeni nesil Atatürkçüler neden böyle Atatürk gelse ve görse idi siz beni sevmeyin derdi, burda da rastlıyorum profiline Atatürk resmi koymuş yabancı erkeklere dibi düşüyor Türk erkeklerini aşağılıyor yabancı milletleri üstün görüyor, bir tarafına Atatürk dövmesi yaptırıp o dövmeyle ahlaksızlık yapıyor söz kadın haklarından açılınca Atatürkün söylemlerini kullanıyor sorsan ondan büyük Atatürkçü yok Atatürk Türk kadınını başının üstüne koyarken o zamanda cepheye mermi taşıyan, gavurdan namusunu sakınan, savaşan onurlu Türk kadınları vardı siz değil üstünüze alınmayın! kadınları aşağılayan erkeklere ister istemez hak vermeye başladım
yeni nesil Atatürkçüler neden böyle?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tip Aratürkçülerin çoğu aslında Atatürkçülüğü maske olarak kullanıyorlar ve gizli bir şekilde Atatürk'ün düşmanıdırlar.

Atatürk koyu Türk milliyetçisiyken, 1 gram bile milliyetçi olmadan nasıl Atatürkçü olabilinir ki?

0|1
    0|0
    • aynen bende bu arada balkan Türküyüm koyu milliyetçiyim

• öyle görünüyor Türkistandaki Türklere umut bağlamak istiyorum ama onlarda rus emperyalizmiyle geri kalmış kendilerini ayrı ırk sanıyor

• Eig için teşekkür ederim :-)

Kızlar Ne Diyor 2

• ne saçma bir soru düşünce bu açık giyinmekle ne alakası var ona kalırsa türbanlılarda herşeyi yapıyor ben çıkıp onlar öyle yapıyor diye islamiyetimi kötüleyeceğim insanın içinde olacak

2|0
    0|2
  • Bu ne yaa rezillik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnternette yüzbin milyon tane her ülkeden bulunabilecek olan soldaki foto ile sağdaki foto arasında nasıl bir Atatürk'çülük ilişkisi kurdun?

0|0
    0|0
  • Atatürkün izindeler işte kardeşim :)

0|0
    1|3
Yükleniyor...