Kore dizisi izleyen varmi?

yasim 18 19 ragmen kore dizilerini seviyor ve izliyorum cirkin ve kore erkeklerine takik bir kizda degilim insanlara soyledigim zaman bana ergensin diyip duruyorlar ha turk dizisi ha kore dizisi fark eden nedir? insanlar neden takik bu korelilere

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• çok severim eskiden film izlerdim film kalmayınca dizilere başladım
    oyunculukları çok iyi , senaryo bilindik ama güzel işleniyo

1|0
    0|0
    • cogu turk dizilerinin onlardan ilham aldiklari senaryolar iste cok guzel bence

Erkekler Ne Diyor 5

• bende izliyorum arada

1|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Ya şu Kore dizilerinde ne var ben hiç izlemedim bir de onların erkekleri kızdıracak gibi ya çok komik değiller mi böyletüyssüz sakalsız falan :D

0|0
    0|0
    • erkeklerine takik olan bir tip degilimki konulari ve oyunvuluklarinida begenen biriyim suanki vogu turk dizisi kore dizilerinden alintidir zaten

• Hadi ya bu iyiymiş bak bilmiyorum ben bunu :)

• Ben takip edemiyorum; hepsi bir birine benziyor oyuncuların.

0|0
    0|0
    • bu iyidi bekliyodum boyle bir yorum😂😂

• İntikam alma dizileri de öyle. Örneğin kenan Imirzalaoğlunun dizileri; bakkaldan ekmek almaya üşenen millet intikam alacak 😀 neyse kendine cici bak

• sizde kendinize cici bakin😊

• Yaşın 1819 mu :0

0|0
    0|0
    • 18 bosluk 19 koscoca boslugu goremedinmi

Kızlar Ne Diyor 12

• ya bise diyim mi canım yaşla alakası yok türk dizi ve filmlerin cogu kore den alıntı ve kore dizileri bence türk dizilerinden daha iyi çünkü tam yerinde bitiyo sacmalamıyo bizmn sonra bende kore fanıyım ve gurur duyuyorum çünkü türk dizisinin çoğu koreden alıntı bence gurur duymalısın özgürce istedini yap kimseyi ilgilendirmez senin hayatın sen yaşıyosun :-) ;-) :-*

1|0
    0|0
  • Bende izliyorum boşver turk dizilerinden iyidir. Zaten koreden alıp uyarlıyolar hep

3|0
    0|0
  • Bence iyi ediyorsun. Türklerin çoğu mal mal dizi yapıyor. İzlemeye devam 😊

1|0
    0|0
  • Bana sorarsan Kore dizileri Türk dizilerine göre daha kaliteli ve daha kısa bu nedenle Kore dizileri çok tutuyor😊

1|0
    0|0
  • İzliyorum

1|0
    0|0
  • Ben ama şimdi pek değil

1|0
    0|0
  • Ay kore candır hatta ilk dizim New Heart dü.

1|0
    0|0
  • ergenlikten cikamamissin

0|0
    0|0
    • 😂cok zekisin ergenlikten nasil cikiliyo bir teorisimi varmis

• Hayır

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinden güzel Kore dizileri bn de seviyom en azından türkler gibi uzattıkça uzatmıyorlar az ve öz oluyor hem de Türk dizilerinin çoğu Kore dizisinden uyarlama

1|0
    0|0
    • BOF ve school 2015 i izlemelisin

• izledim ikisinide harikaydilar

Yükleniyor...