Zengin görünce ne hissediyorsunuz?

zengin birini lüks arabasiyla güzel sevgilileriyle gorünce ne hissediyor/düşünüyorsunuz?

1|0
21|8

En İyi Kız Görüşü

• Ezılıyorum kıskanıyorum isyan edıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimde çiçeklerimiz açacak bir gün diyip kendimi avutuyorum😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • valla benim öyle sevgililerim vardi derdim arabanla gelip alma istemiyorum derdim el ele tutuşup otobüse bindirtirdim :D

0|3
    0|1
  • Zengin olmayabilirim ama onların yaşadığı hayatı yaşıyorum. Kimsenin parasında pulunda ya da zenginliğinde gözümüz yok Allah'a şükür.

0|0
    0|0
  • Iyiki zengin degilim diyorum

0|0
    0|0
    • Neden ya , tamam bazılarımız var acınası halde ama zenginleri gerçekten kötü olarak mı görüyorsunuz ya da tv lerdeki gibi bir hayat yaşadığımızı felan mı düşünüyorsunuz? Merak dan sordum eleştirel değilim gerçekten.

• Acinasi bir insansin.. cidden

• @Tomrissbanu yani haklısın ama derlerya herkesin farklı bir derdi var diye aslında bizde de farklı olaylar dönüyor mesela eğitimini çok iyi yapman lazım, şirketi batırmaman lazım, aslında sana bişey söyleyeyim mi günde 12 saatten fazla çalışıyorum ve liseyi bile yatılı okudum, üni bile bogaziçinde okudum, yani bizim daha çok çabalamamız gerekiyor çünkü bizden ekmek yiyen binlerce insanı düşününce içim daralıyor bazen, yani hedefler ve yapılar biraz farklı belki ama inanın bizde de hayat dizilerdeki gibi olmuyor. Yani zaten ben o dizilerde ki gibi zengin görmedim de daha. Lüks arabalar evet var altımızda veya evler güzel ama çoğu zaman bizim için bu farkında bile olmadığımız bişey hani günümüzde kimse ev telefonunun markasını önemsemez ya bizim içinde ev araba öyle birşey aslında. Ama bizim çevreden de magazinel olmayı seven canım tipler var yok değil. Ama senin dediğini bende çok kez diyorum bu aralar.

• Sadece bir kere zengin imajı veren birinin arabasına baktım. Adam önümden geçerken hayvan gibi göz kırptı. O günden beri zenginler ilgi alanım değil bakmıyorum. Yani bişey de düşünmüyorum. 😊

0|0
    0|0
  • Hiç bir hissetmiyor/düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Šansli adam diye dusunuyorum herhalde 🙄 Bilemedim. Pek onemsemiyorum yani 😊

0|0
    0|0
  • Hiç bisey😅

0|0
    0|0
  • umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • Ay bana ne

0|0
    0|0
  • Allah daha çok versin diyorum

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
  • Hakkıyla o paarayı kazanmıştı bile küfür edesim gelio.

0|0
    0|0
  • Şimdi onların yerinde olmak vardı ya diyorum :D

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben oyleleriyle cok takildim emin ol gecenin sonu o kadar guzel olmuyo kotu bir sekilde geciyo

0|0
    0|0
  • Bu para nasil kazaniliyor

0|0
    0|0
  • Aha zengin koss diyorum kendime

0|0
    0|1
  • Adaletini seveyim diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben doğada, dağlarda yaşama hayalindeyken onlar ilgimi çekmiyor.
    www.facebook.com/.../

0|0
    0|0
    • ya geç hocam bunlari. fakirler isyan etmesinden diye manipüle edici videolar yapiyorlar bob marleyin serveti ohooo

• Beni ilgilendiren sözün anlamı kişi değil.
      Herkesin kendi tercihidir. Ben mutluluğu doğada görüyorum sen çok parada.
      Aynı olmak zorunda değiliz :)

• hicbisi

0|0
    0|0
  • Koca bir hic

0|0
    0|0
  • Onun da her an ölebileceğini ve bir dilenci neyse onun da o olduğunu düşünüyorum. Sonun da sadece bir pamuk ve bir kefenle uğurlanacak.

0|0
    0|0
    • 100 yil sefa içinde zevk içinde yaşiyor zaten adam artık ölmek ister. napcak başka.. ama bizler hiçbir şey yapamıyoruz ezik bir hayat sürup ölüyoruz

• İnsanlar hep kendi doğrularıyla yaşar. Belliki sen çok başka açıdan bakıyorsun olaya. Senin kendine özel jetin olsa bile bir süre sonra sıkılabileceğini düşünüyorum.

• tabi sıkılcam sonra daha iyi jet yaptırcam hep daha iyisine sahip olurdum zengin olabilsem

• Dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • reklam afişi olduk 😂

0|0
    0|0
  • birgün o sayısaldan para banada çıkacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...