Gerçekten türkiyede ev işi yapan koca var mı?

benim hiç inanasım gelmiyor. karısı çalıştığı halde karısına köle gibi davranan çok erkek gördüm ama hiç ev işi yapan hatta yediği yemeğin tabağını mutfağa götüren bir erkek bile görmedim. var mı gerçekten? varsa talibim, özelden konuşalım..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim çalıştığı için haftalık temizlikte yerleri ben süpürürüm. Oda siler. Ayrıca o akşam yemeği hazırlarken ben se ya bulaşık makinesini boşaltırım ya da tezgahtakileri makineye koyarım. Ama her Zaman değil. Bir de çamaşırları genelde ben asarım. Hımmm birde çocuğu ben uyuturum çoğu Zaman altını ben değiştiririm. Ama eşime sorsan ona hiç yardım etmiyorum bana sorsan bıktım bu işlerden derim 😊 Yine se eşimin yaptığının yanında benimkiler hiç bişey.

Not; kılıbık değilim Bunları yapma sebebim ise eşim çalıştığı için bir çocuğumuz olduğu için ve çocuğun benden çok annesine ihtiyacı olduğu iÇindir. 😄 Kal sağlıcakla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet var bizim evde iş bölümü yapılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kolelıkle alakası yok bunları yapmakla kadın kole degıl erkekte kılıbık lıght degıldır erkek kadınını sahıp cıkar sevıp sayarsa kadının ettıgı hızmet mecburıyetten degıl kalbınden gelen hedıyedır
    erkektekı mantıkta kadının gorevıdır yapmak zorunda ya da gorevı nekı butun gun evde ısı sadece bu demesı bana mantıklı gelmıyor
    kadın kendını bılecek erkegı kullanmayacak suıstımal etmeyecek ama erkekte yardımcı olacak sahıp cıkacak ne gıbı aksam eve geldıgınde esıne neden yemek yok dıyerek kızmak yerıne hadı beraber yapalım ya da ıstersen dısarı cıkalım ya da esı hastaysa ben yaparım sen yat dınlen dıyebılmelı bu cok zor degıl
    ev ıslerınde esı hasta oldugunda yatıp dınlen ben hallederım dıyebılmelı
    yerı geldıgınde kadınına bır mıktar para verıp bu gunde kendıne ayır alıs verıs yap kuafore gıt bır kendıne zaman ayır dıyebılmelı
    yerı geldıgınde ıs paylasımını yapabılmelı
    ama kadın asla bu ıyı nıyetı suıtımal etmemelı
    sadece evlı olmak gerekmez ben evlı degılım ama her sofradan sonra kendı tabagımı kasıgımı bardagımı yıkarım
    anneme yardım eder camasır bulasık utu temızlık yaparım
    hıc bır zaman odamı annem temızlemez ben yaparım
    anneme yardım etmek ıcımden gelen bır sey sonucta her zaman o yapacak dıye bır sey yok
    hem ogrenıyorum esıme faydam olur hemde anamın hayır duasınıda alırım
    yanı yerı geldıgınde erkek yapabılmelı zaten peygamber efendımızın s. a. v. buyurdugu gıbı erkegın esıne annesıne yardım etmesı kılıbıklık degıl sunnettır
    ınsallah esımede faydalı bırı olacagım

0|0
    0|0
  • Valla benim kuzenim yapardı yemek falan. Bende üniversitede evde falan kalınca yapmaya başladım yemek, gayet başarılı oldum. Ev işlerine gelince, evim asla öğrenci evi gibi durmazdı pırıl pırıl, hala konuşulur arkamdan :) Şu an ailemle kalıyorum yine arada yemek yaptığımda oluyor, mutfağa getir götür yaptığımda oluyor, annemlerin yaptıklarını beğenmediğimde oluyor :) Karısına köle gibi davrananlar adamlıktan nasibini almamış insanlardır, o kadınların Allah yardımcısı olsun, onların hakkını asla ödeyemezler. Bu zamanda hayat müşterek olmalı zaten. İyi niyet ve hoşgörü üzerine kurulmuş olan bir ilişki daha sağlam olur diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Hep hayaliniz bu değil mi? Erkeği köle gibi kullanmak. Siz de yan gelip yatmak istiyorsunuz. Kendine erkek diyen bu oyunlara gelmez. Zaten gelenler de gitsin bence manikür pedikür falan yaptırsın. Kadının elinde oyuncak olmuş erkek pantolon bile giymesin

0|1
    1|0
    • ben aslında evlenmeyi düşünmüyorum. ama kölelik değil ev işleri bence bölüşülmeli diye düşünüyorum eğer kadın çalışıyorsa.

kadın ev hanımıysa ev işini kadın yapar

• seninle evlenecek kadar umutsuz kaç tane kadın vardır acaba

• Ne demek ki bu?

• Ben eski ev arkadaşım , benden yaşça büyük cocukluk arkadaşım daha doğrusu abim.

Yazın evlendi , kendisi bilgisayar mühendisi , karısı ise hostes , karısı eve geldiğinde her şey hazır oluyor ve bulasıklarda onun elinden yıkanıyor :)
    yemek yapıyor adam yemek , yaptığı yemekleri annem yapamaz bak

2|0
    0|0
  • Ben yapıyorum.

Ama evlenmem

0|0
    1|0
  • tabi ki var.

1|0
    0|0
  • işde bu yuzden ben hep 4 hatun alınmasından yanayım benı bı turlu anlamıyosunuz :))))

0|0
    1|0
  • Kalk bence yemek hazirla hic ugrasma:)

0|0
    1|0
    • ben bekarım :)

• yok ben evlenmeyi düşünmüyorum ama sağol tavsiyen için

• Tavsiye degildi kafa buluyorum sadce be allah gonlune gore versin umarim aradigin gibi biri gelir cok zorda opsa belki vardir

• Ben yaarım onda nevar mantı bile yapıom 😋 ama evli ve ev işi yapan erkeğe nasıl talip olucan onu anlamadım 😂

0|0
    0|0
  • İskender yaptım ben lan :D ama koca değilim ben saygılar abla :D

0|0
    0|0
  • Ben yaparım misafirliğe gitsem yemek yediysek sofrayı kaldırırım evlenince eşime de öyle yardımcı olurum ve çok mutlu olurum yalnız bir şartım var

0|0
    0|0
  • Yapmayı isterim. Evleniyoruz sonuçta köle almıyoruz. İki tarafta çalışacak iki tarafta ev işi yapacak, mantıklı olan bu.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Sahibe kölelik muhabbeti mi

0|0
    0|0
  • Yoktur sanmam

0|0
    0|0
  • Evli değilim yapıyorum ben; sana şu soruyu sorayım; cinsellik dışında neden kadına ihtiyaç duyayım?

0|0
    0|0
  • ben yemekte yapıyorum tabağıda götürüyorum sma kadın bjnlarıyaptırmamalı

0|0
    0|0
  • koca değilde ev işi yaparım cam silme hariç

0|0
    0|0
  • Yokturv

0|0
    0|0
  • sen cam silen bir koca istermisin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Var olduğuna inanıyor musun :)

0|0
    0|0
  • Cam silen balkon yıkayan komşumuz vardı

0|0
    0|0
  • Evet benim eşim

0|0
    0|0
    • gerçekten mi? bildiğin bulaşık yıkıyor yemek yapıyor ve birden fazla kez yaptı

• hamile kalman ayrı bir durum ama. ben genel olarak bahsediyorum genelde yani

• Hamile olmam farklı ama doğum yaptım. 2 yaşında oğlum var ve hala yapıyor

• Ben yaptırırım kocama, sıkıyosa yapmasın :D

0|0
    0|0
  • Var bizim karsi apt komsusu camasirlari asip topluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...