Koldaki jilet izleri nasıl geçer?

Derin ve derin olmayan izler nasıl geçer doktor da kesin çözüm oluyor mu yardımcı olabilecek varmı?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi durumun müsait ise lazer ile kolaylıkla sildirebilirsin ama maddi durumun yoksa biraz pahalı ama etkili bir krem var onu kullan..

Contractubex isimli krem, düzenli kullanımda zamanla izleri inceltiyor veya derinliğe göre tamamen siliyor..

Jilet izleri, ameliyet izleri, sivilce izleri, yanık izleri vs birçok izi yok edebiliyor..

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• Coook Teşekkürler bakicam buna

• Önemli değil..

En İyi Kız Görüşü

• Lazerle geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ameliyatla

0|0
    0|0
  • bilmem geçirmek için çabalamadım

1|0
    0|0
  • Cildiyeye bir uğra sen

0|0
    0|0
  • ne diye jilet attın ki

0|0
    0|0
  • Dövme yaptır

0|0
    0|0
  • hiç jilet atmazsan geçmesini beklemek zorunda kalmazsın kendi kendine zarar verme bence

0|0
    0|1
  • Kimyasal peeling, yani tca.

0|0
    0|0
    • Ya bunu duydum da iyileştirme süresi baya uzun galiba

• Ayda bir kez uygularsın, derinin üst tabakasını yakıp kabuk attıran bir asittir. Sık uygulama yaparsan etin zarar görür, bu sebeple ayda bir kere uygulanır.

• Zamanında o poku yemeden önce düşüncektin. Sokağın ıssız yerlerinde emo gibi oturup çekmicektin

0|0
    0|0
    • Hayır ben değil çocukluk arkadaşım ve utanıyor artık geçmesini istiyor

• evlat olsa sevilmez. Jilet vurmanın amacı ne? yok yani amaç neydi? hani birisine sinirlenirsin kendine zarar verirsin anlarımda senin amacın neydi?

• Ya ben değilim diyorum anlamiyo musun bilmiyorum nasıl bir psikolojiye giriyo onu yaparken insan tabiki yapılmasını doğru bulmuyorum ama yapmış sonuçta ve kaç sene öncesi ama artık çok fazla rahatsız olmaya başladı bende onun için bir fikir almak istedim

Kızlar Ne Diyor 11

• İz geçirici krem var eczanede, 40 lira civarı.

0|0
    0|0
  • Niye ergen diye hemen kötü yorumlarsınız? Çocuktur, cahildir, bir takım kötü bir şeyler yaşamış sinirlerine hakim olamamıştır? Her insan öfkesini başka şekilde çıkarır.( bu yapılanı savunmuyorum tabi ki yanlış ama aşağılamayın hepimiz ergen olduk.) Doktora sor bir

0|0
    0|0
  • kolunumu kestin -_-

0|0
    0|0
    • Hayır ben değil çocukluk arkadaşım ve utanıyor artık geçmesini istiyor

• internette araştırabilirsin kaynaklar çok geçmiş olsun :)

• Sağol😊

• Geçmez sanırım

0|0
    0|0
  • Valla geçmiyor yapmadan önce düşünseydin ergen ergen ııııy

0|0
    0|0
    • Ayyy ayyy kaşar seni ayyy 😀

• Kimin kaşar olduğu bellii bide gizli profil yapmış ergen kendine güveni yok utanıyorsun toplumdan ne bok yemeye jilet atıyorsun koluna

• Bzamanla geçiyor ama bazıları geçmiyor. Tecrübe...

0|0
    0|0
  • kantaron yağı sürmelisin sweety

0|0
    0|0
  • Gecmezz

0|0
    0|0
  • Gecmıyomus galiba ama ameliyat izleri icin kremler var belki onlar kapatabilir

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Geçmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...