Kızlar, Sizce dünya böyle olsaydı neler değişirdi?

Şimdi dünyayı şöyle düşünün. Yine kadınlar narin ince yapılı olacak ama şöyle olucak açıyorum. Genetiklerinden dolayı bütün kadınlar genelde erkeklere göre 15-20cm uzun olacaklar. Yani erkeklerde uzun boy kadının kısa boyuna tabir edecek gibi. Sonra yine kadınlarla erkeklerin görünümü ses vs. aynı olacak ama kadınlar erkeklerden daha güçlü olacak ve daha ağır işlerde onlar çalışacak. Mesela boks sporu daha çok kadınlarda olacak dayanıklı oldukları için. Evde sözü geçen kadınlar olacak. ( Kadın yine ince olacak ama yapıları gereği güçlü olacaklar) Ortalama kadın boyu 180 iken erkek boyu 155-160 olucak. Dünyanın böyle olması daha çok hoşuma giderdi sizce nasıl olurdu?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Super 😂💪💪

0|0
    0|0
    • Ben açıkçası öyle olmasını isterdim. Ne bileyim daha uysal olurduk. Kadınlar bence şiddetin bile derecesini ayarlardı erkekler gibi yapmazdı. Erkekleri dövmek yerine güçlü olduklarını hissetirirlerdi. :)

• Farkındamısın bilmiyorum ama yeni nesile dikkat ettikçe kızlar artık eskisi gibi değil hem daha uzun hem daha güçlü olmaya başlıyolar erkekler ise gitgide kısa olmaya başlıyolar sanki

• Muhteşem olurdu erkeklerin hakettiği o bence

0|0
    0|0
  • Kadınlar yeterince güçlü şıanda fiziksel güce ihtiyaç yok böyle iyi ama fiziksel güç fazlasını şiddet taciz tecavüz gibi sapkınlıklarla göze sokmaya çalışan mahluklar olmasa daha güzel olabilirdi

0|0
    0|0
    • Sen dünyanın öyle olmasını istermiydin? Ben isterdim çünkü kadınların daha güçlü olacağı dünya daha temiz ve daha güzel olurdu bence.

Yükleniyor...