Bende ona zarar vermek istiyorum yardım?

Sevgilim daha doğrusu defalarca ayrılmaya çalıştığım her şekilde ulaşan biri bana yıllarca psikolojik baskı yaptı iyi gibi gözüküp en çok zararı o verdi aldatti sovdu yalanlar iftiralar tehditler vs bende ona zarar vermek istiyorum ne yapabilirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• baaskasiyla sevis

1|0
    0|0
    • Anlayışıma ters olmasa iyi fikir :d

• sevisme ama o sevistigini sansin bir kac resim bir kac poz yeterli bunun icin ben erkek arkadsina yollarim resimleri

• 1ay

O erkek ben olcammı:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu bir kiza cok asik olursa evleneceker birden ortaya cik bu benim kizligimi aldi de hayati batar 😅😅

0|0
    0|0
    • Sonra bizi evlendirirler sjsj olmaz ailesi de lafci zaten

• O zaman bunun evlenice kiza de bu boylr böyle anlat araya palavra sok 😅😅

• Boşver uzatma bence 4 sene çıktım ayrıldık 1 sene oldu hala unutamadım bizimde ağzımız bozuldu tehdit oldu geçen karşıma çıktı gene yok oldu gitti

0|0
    0|0
    • Nasıl iletişimi kestiniz bağlanti nasıl koptu

• Barışma imkânın varsa barış sonra ona kotu davranmaya başla umursama en son da yabancı biriyle aldattığını düşünecegi bir konuşma yap sonra bunu başka birinden ona at 😉 gururu kirilacaktır

0|0
    0|0
    • şu an kötü davranıyorum nssj ama başkasıyla konussam vana zarar verir

• Hayır yok ama psikopat ruhlu bir insan taşkınlık yapabilir

• Korkuyorsan intikam alma hem nerden gidip buluyorsunuz boyle psikopatlari ya

• sende ona söv

0|0
    0|0
    • Hoşuna gider

• karşı taraf aynı ben gibiymiş gksşcjaş
      başka sevgili yap bana bunu yaptığında ilk 1 ay kendime gelememiştim sürekli ayrılıp barışmak istiyor ama yanlış yapan insan yanlış yapmaya mahkumdur geri dönmeyi düşünmüyorsan bunu yap

• Hakilisin dediğin gibi yapmalıyım shhs

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...