Yardim edin hayat memat meselesi cok onemli?

Simdi size acik olacagim lutfen sonuna kadar okuyun yardim edin gercekten yardima muhtacim Şu an

Benim annemle babam 3 yil once ayrildi hep kavga ediyorlardi sonra aralari acildi o ara annemin baska bir adamla iliskisi basladi biz biliyorduk ama normal olarak babama soyleyemezdik sonra ufak bir olay oldu ve ayrildilar ayrildiktan bir yarin yil sonra babam ogrendi annemib baska birisiyle olduğunu babam cildirdi bana neden soylemediniz filan dedi baba nasil soylicektik filan dedik lutfen anneme zarar verme diye konustuk neyse biraz sakinlesti annem ayrilmadan once babama ev aldirdi ve dukkan actirdi babam sonradan bunlarin aslinda hepsinin planli oldugunu anladi biz hep arada kaldik babam olaylari buyuttu o adamin annesiyle konusmaya kadar gitti benim aslinda kim hakli kim haksiz oldugu umrumda degil ben ikisinede bir sey olsun istemiyorum gecen konustuk babamla annemin yanina gidebilir miyiz tatile bu arada annem deniz kenarinda oturuyor olmaz dedi konustuk baya aynen sunu soyledi ben her gun onu öldürme plani kuruyorum O adami oldurme plani kuruyorym her gun ve hergun ama siz varsiniz diye bir sey yapmıyorum eger benim yerimde baska birisi olsaydi ya da siz olmasaydiniz ben cok fena bir sekilde gebertirdim onu dedi eger bunlar olsun istemiyorsaniz annenizle konusun ustune yaptirdigim evi sizin ustunuze yapsin yoksa bir daha goremezsiniz annenizi dedi bizde goremezsiniz derken diye sorduk bir daha gorusturmem filan dedi dolandirdi tahminim lafi neyse bir 2 3 gun sonra ablamla beraber yanina gidip konusucaz annem ne der bilmiyorum ama vermeyebilir buyuk ihtimalle annem inatcidir napmaliyim babam rol mu yapiyor ciddi mi anlayamadim anneme bir sey olursa babam cezaevine giderse biz napicagiz ben universite sinavina tekrarda hazirlaniyorum ablam universitede napmaliyiz annem kabul ederse sikinti yok zaten ya kabul etmezse yardiminiza ihtiyacimiz var

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce annenle konuş güzel sözle ikna etmeye çalış, yaptığının hoş olmadığını anlat. Baban ciddi. Babana o planladığı şeyleri yaparsa çocukları olarak ne kötü bir duruma düşeceğinizi anlat, mantığı her an galip gelmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 annen zaten o adam yuzunden babanı terk etmıs yok falan demeyın belkıde haberınız yoktu ama babanızı aldatmıs
    2 evet babanın donuna kadar almıs ve dolandırmıs
    3 evet plan yapılmıs ve babanız kandırılmıs
    4 babanın yerınde olsam sızı annemlere bırakıp gıder annenızı ve sevgılınızı oldururdum
    bende aldatıldım ama bı fark var kıza zarar veremeyecek kadar sevıyordum ıcıme attım ve hayatımı kararattım. adam gıbı annenızle konusun eger vermezse bırak babanız ofkesını alsın en azından buna hakkı var

0|0
    0|0
    • Sunu gozden kaciriyorsunuz her ne yaparsa yapsin o benim annem kim annesinin olmesini ister annemi dusunmesem bile babam hapse girecek biz ne yapicaz o durumda?

• Elinde secenegin yok o evi size vermesi lazim ne yap ne et al. Cunki baban gurur yapmis

• Kusura bakma ama annen çok ahlaksız bir kadınmış. Baban sonuna kadar haklı.

0|0
    0|0
  • annenı kandır ımzayı attır yalandan

0|0
    0|0
  • Bak abicim baban ayrilmis evini isyerini acmis annen yanlis yapiyor bence baban gurur yapiyor haklimolarak babanin pesini birakmayin derim anani begenmedim

0|0
    0|0
  • Kanka aynen valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sende sana zarar verebilir bak ver o evi anne filan de. Olayı azıcık da abart korkut azıcık anneni annen verir evi.

0|0
    0|0
  • birini öldürmek o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • Kabul etmeli ama. Adam haklı yani. Ne olup bittiğini tam olarak kimse bilimez ama anlattığın kadarıyla yorumum bu. Başka çarenizde yok gibi ya kabul edecek ya edecek

0|0
    0|0
  • Inthar numarasi yapip gene ayleni bir araya gettir benimkilerde ayri ama seninkinden daha kotu senin yerinde olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Dua sadece

0|0
    0|0
  • Ben sanki bunu daha önce bir yerde okudum.

0|0
    0|0
  • annenizi ikna etmeye bakın bence baban ciddi bide gerçekten annen plan mı yapmış

0|0
    0|0
    • Evet hepsi planliydi

• o zaman kusura bakma ama baban çok haklı sizin yerinizde olsam bizim hakkımız der alrdım evi

• Baban haklı

0|0
    0|0
  • Babanı ikna etmeye calıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...