Arkadaşlar il ilgili?

Benim bir arkadaşım var adı çağlar bu çok salak salak hareketler yapıyo artık bıktım bide tembel bunu kırmak istemiyorum arkadaşlıgımı bitirmek istiyorum nasıl açılıyım artık sinir oluyorm

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Onu kırmadan uyarmaya ve değiştirmeye çalış bence kardeşim ya, hemen vazgeçme arkadaşından. Hem sen hemde o kendinize bir şey katmış olursunuz bu şekilde ve sağlam bir arkadaşlığınız oluşabilir.. Böyle dene, o olumsuz karşılar ve ters çıkarsa o zaman üzülerek görüşmek istemediğini söylersin..

0|1
    0|0
  • Bak kardeşim. sen güzel bir kardeşe benziyorsun. benim yaşım elli. bak götüme. bak, bak bak iyi bak, he? donum görünüyo, donum olmasa bizzat götümün kendisi görünecek. Arkadaşının darılmasın diye geldin buraya konu açtın senin yüzünden bizde burda derdini düşünüyoruz. biz ağzımızı açıp şikayet etmiyoruz da, sen mi şikayet ediyorsun ha? bak kardeşim, güzel kardeşim, canım kardeşim benimle bir daha sakın polemiğe girme. Ha arkadaşını o kadar düşünüyorsan neden böyle bir polimik yapıyorsun çek resti gitsin Allah allah bugünde bütün deliler bizi buluyor.
    ABİİİİİİ gidelim semte 2 delikanlı alıp tarayalım su pezevengi abi

0|1
    0|0
Yükleniyor...