Kendimi çok çirkin buluyorum. Bu yuzden dişarı cıkmaya utaniyorum. Siz boyle bisey yasadiniz Mi?

Kendimi cok cirkin buluyorum. Sadece bir sevgilim oldu o da bana bok gibi dvrandi. Bunun nedeninin cirkinlik olduguna eminim. Disarda cok guzel insanlar var onlarin yanindan gecip gitmeye utaniyorum. Akrabalarimin yanina gitmeye utaniyorum. Kendimden sikiliyorum. Her cirkin insan da bu durum oluyor mu?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle düşünerek günaha girdiğinin farkındasın umarım. Hayatı dış görünüşten ibaret görmek yanlıştır. Karakterinin bozuk olması fenadır asıl. Burası gelip geçici bir dünya, çok üzerinde durma böyle şeylerin. Sağlıklıysan, ailen yanındaysa ne mutlu sana. Beterin beteri var hayatta unutma bunu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendini yalnız hissetme çünkü kimse mükemmel değildir. O gordugun güzel kim varsa mutlaka ama mutlaka bir yerinde çok çirkin bir şeyi vardır Allah kimseyi kusursuz yaratmadı. Güzellik çirkinlik bunlar göreceli şeyler ki şöyle bisey var o kadar güzel kızlar veya yakışıklı erkekler vardır ama muhabbet etmeye kalktığında çok boş olduklarını gordugunde ne kadar gereksiz olduğunu anlarsın. bence insan güzelliğinden çok kendini geliştirmeli. Spor yap arkadaş edin gez dolaş kitap oku bol bol müzik dinle makyaj yap güzel giyin yani kendini doldur emin ol çok rahatlayacaksin 😊 öpüldünnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Saçmalama herkesin eşit hakkı yaşamak

0|0
    0|0
  • kendini bu kadar kötü görme. kimse dört dörtlük değildir. bende yolda bir arabanın camına baktıgımda kendimi mahmut tuncer gibi görüp gülüp geçiyorum sende öyle ol

0|0
    0|0
  • Yaşamadım

0|0
    0|0
  • Abartıyorsundur

0|0
    0|0
  • Sacmalama

0|0
    0|0
  • Bendede oliyo ama senin gibi yapmiyorum hayatin keyfini cikar takma ben takmiyor ye ic gez eglenmene bak

0|0
    0|0
  • dertleşmek ister misin kendini çirkin bulma sebebin ne kiloların mı?

0|0
    0|0
  • yaşadım bulanımdaydım

0|0
    0|0
  • sen kendini çirkin buluyorsan bizim yapabilecegimiz hiç birsey yok azizem.

0|0
    0|0
  • bir foto atta ozelden bakalim

0|0
    0|0
  • insan kablbi güzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • Böyle birşeyim yokta sende düşünme böyle şeyler seni görmedikte bence abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Başkalarıda öyle görüyomu

0|0
    0|0
  • Cirkin oldugunu dusunerek disari cikmamak... 😵

0|0
    0|0
  • şartlama kendini böyle saçma bir şekilde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hadi arkadaşları geçtim de akrabaların güzellik yarışması jürisi mi? Kimse kusursuz değil. Rahat ol biraz

0|0
    0|0
  • Bu hayatta olmanın bir anlamı olmanı neden buna takılıyorsun

0|0
    0|0
  • Bunca yıllık çirkinim hiç böyle hissetmedim kanks böyle özgüvensiz olma lütfen...

0|0
    0|0
  • Hayır yaşamadım

0|0
    0|0
  • Sen kendini sevip saygi gostermezsen kimse göstermez

0|0
    0|0
  • Kendını guzelleştır o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...