Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

JJJJJJJ7
1- Mükemmel yüz hatları olduğundan, suratında kusur bulamadığınızdan dolayı mı?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

2- Kızlar, sizden daha güzel olduğu için mi?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

Göz makyajı bile olmadan hepinize taş çıkarır. Estetikli bile değil burnu dudakları.

3- Erkekler, siz gay diye ağzınızı havaya açıp bakarken Dünya'nın en ünlü en güzel şarkıcı ve modelleriyle çıktığı için mi?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?
4- Hem yakışıklı hem de tatlı olabilen nadir erkeklerden olduğu için mi?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

5- Tüm bunların yanı sıra bir de etkileyici bir vücuda sahip olduğu için mi?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

6- 16 yaşında Dünya'nın en ünlü ismi olmayı başarıp henüz 22 yaşında 300 milyon $ servete ( tl ye çevirin bir de, dile kolay) sahip olmasını mı?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

Mükemmel yüz hatları
Benden daha güzel
Gay diye ağzımı açarken milyonlarca kız kapısında kuyruk oluyor
Benim at hırsızı gibi tipim varken o yakışıklı ve tatlı
Kasları benim kıllı göbeğimin yanında harika
Çok zengin içim gidiyor
Hepsi
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Yanlış anlaşılmasın. Sevmeyebilirsiniz tabi ki ama antisi olanları taşa tutarım. Ben de Taylor Swift ten hoşlanmıyorum ama antisi değilim.
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?