Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?

1- Mükemmel yüz hatları olduğundan, suratında kusur bulamadığınızdan dolayı mı?
Justin Bieber'ı hangi sebepten dolayı kıskanıyorsunuz?
2- Kızlar, sizden daha güzel olduğu için mi?

Göz makyajı bile olmadan hepinize taş çıkarır. Estetikli bile değil burnu dudakları.

3- Erkekler, siz gay diye ağzınızı havaya açıp bakarken Dünya'nın en ünlü en güzel şarkıcı ve modelleriyle çıktığı için mi?
4- Hem yakışıklı hem de tatlı olabilen nadir erkeklerden olduğu için mi?

5- Tüm bunların yanı sıra bir de etkileyici bir vücuda sahip olduğu için mi?

6- 16 yaşında Dünya'nın en ünlü ismi olmayı başarıp henüz 22 yaşında 300 milyon $ servete ( tl ye çevirin bir de, dile kolay) sahip olmasını mı?

• Mükemmel yüz hatları
    12% (6)7% (2)10% (8)Oy Ver
  • Benden daha güzel
    24% (12)14% (4)21% (16)Oy Ver
  • Gay diye ağzımı açarken milyonlarca kız kapısında kuyruk oluyor
    4% (2)28% (8)13% (10)Oy Ver
  • Benim at hırsızı gibi tipim varken o yakışıklı ve tatlı
    4% (2)10% (3)6% (5)Oy Ver
  • Kasları benim kıllı göbeğimin yanında harika
    4% (2)3% (1)4% (3)Oy Ver
  • Çok zengin içim gidiyor
    35% (17)17% (5)28% (22)Oy Ver
  • Hepsi
    17% (8)21% (6)18% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın. Sevmeyebilirsiniz tabi ki ama antisi olanları taşa tutarım. Ben de Taylor Swift ten hoşlanmıyorum ama antisi değilim.

0|1
16|28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• 2. Madde yeterli zaten, erkeksi tek bir tarafı yok. Sevmiyorum, beğenmiyorum zira herhangi bir zorunluluğum da yok zaten. Ha şöyle de bir gerçek var ki fanlarının çoğu 14-18 yaş arasında. Yani evet 18 yaşında birine çok çekici, yakışıklı gelebilir. Ama 22 yaşındayım ve gram beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Kiskanmiyorum. Hayranlarina olan yakinligi hosuma gidiyor. Ayrica Selena dan ayrildir. M&g de tanistim.

0|1
    0|0
    • Biliyorum ayrılar sonuçta çıktı. Tanıştın mı

• Nasıl biri :). Medya nın gösterdiği gibi kibirli biri olduğunu düşünmüyorum

• Ben zaten Drake seviyor diye seviyorum. Cok guzel kokuyor. Tabi taniyamayiz onu gercekten ailesinden degiliz. Ama ben cok seviyorum.

• Sen bunlari söyliyince kiskandimq

2|3
    0|0
  • Hepsi 😄

0|1
    0|0
  • Kıllı göbek ve gay'li madde dışında hepsi. Baby dönemlerine yorum yapmayacağım ama zaman içinde kendini baya ilerlettiği doğru. Sesi olsun, dış görünüşü olsun, tavrı dışında her şeyi. Şarkılarını bazen dinliyorum ve yakışıklı olduğunu görmek için de göz yetiyor ama hayranlarına ve basına davranışlarını düzeltmesi lazım. Tabi bu, onu kıskandığım gerçeğini değiştirmez.

0|1
    0|0
  • İlk defa tipine yakından baktım. Evet yüz hatları mükemmel. Ama ben yalnizca göz rengini beğendim. Onun dışında hicbir şeyi beni çekmiyor.

0|1
    0|0
  • Sorun bunlar değil. Ergen olarak görülüyor. O yüzden bir antipati duyuluyor.

0|1
    0|0
  • Bizden güzel olduğu için asdfjfjf

0|1
    0|0
  • Kıskanmıyorum sadece sorry şarkısını severim onun dışında sevmem

0|1
    0|0
  • Saçını platin yapmasa hoş çocuktu. :)

0|1
    0|0
  • Seviyorum 😍

0|1
    0|0
  • :((( hasetimden ölùyorum.

0|1
    0|0
  • Müziği kalitesiz sadece popüler şeylerin peşinden giden şımarık ergen

0|0
    0|1
  • Benden güzel😂

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 27

• oğlan misin
    delikanli adam böyle seylerle ugrasir mi

4|4
    0|1
  • Kıskanılcak bir durum yok ortada onun kader şansı öyle bizim böyle Keşke emeğine karşı para kazansalar tabi şarkı vs değil oturduğu yerden bile servet dönüyor ortada küçük yaştan beri ilgi olup biraz şımarmasa gayet yetenekli biri kullağıma hoş gelen şarkılarıda var mesela.

0|1
    0|0
  • Kimse suratını seçmedi. İnsanların seçimine bırakılsaydı herkes en iyi burnu, gözü, vücudu seçerdi. Ama böyle bir şey olmadı ve vücuda dair her şey genetik kodlamayla şekillendi. Sen burada tipini beğenmediğin insanlara at hırsızı deyip hakaret etmişsin. Onlara özür borçlusun. İkinci olarak bence Justin Bieber çalışkan biri be sesi de çok iyi. Ada'm bu iş için doğmuş sanki. Benim için kesinlikle yakışıklı değil. Medya tarafından parlatılan bir insandan ibaret. Kendimi Kıstin ile kıyaslayacak kadar da aptal değilim çünkü ben zaten özelim, benden bir kişi daha bu dünyada yok.

1|1
    0|0
    • Kimse yüzünü seçmemiş olabilir. Bu durum bakımlı olmamasını gerektirmez. At hırsızlığı kendi seçimleri. İnsnaın içinin çirkinliği de güzelliğide yansıyor yüzüne. Karakteri kendi seçimi. Ayrıda her insan özel flab değil. o yüzden herkes milyonları peşinden sürükleyemiyor.

• Neden her şeyde üste çıkmaya çalışıyorsun? Tamam sen haklısın. Susuyorum.

• Yoo. Cevap veriyorum. Fazla alıngansm

• Ben bu tipi kıskanmıyorum.
    Müziği bana hitap etmiyo
    Tipini beğenmiyorum
    Kimse kaslı diye imrenmem, bende kaslıyım
    Zenginlik şans işi belki ben de olucam, kıskanmıyorum
    Süper modeller veya şarkıcılarla çıkması umurumda değil, sevdiğim herhangi bir kız beni adriana limadan daha mutlu eder.

Sonuç olarak bu tipte kıskanılacak bir şey bence yok. Aynı zamanda popüler kültürün kölesi bir müzisyen olması beni ekstradan itiyor. Orlando Bloom ile saçma kavgası, yersiz atarları. Tamamen ergen kızlara hitap eden gereksiz bir şovmen.

0|1
    0|0
  • Kıskanmıyorum ben çoğu zaman şarkılarını da dinlerim.

0|1
    0|0
  • Serefsiz ve egoist olusundan bir de kizlar ona teklif ettigi ve hasta oldugundan

0|2
    0|0
    • Sen kendini onun yerine koy ve kendini beğenme. Böyle bir şey mümkün değil.
      Ayrıca ne şerefslzliğini gördün? Ananı babanı mı öldürdü? Ne hastalığı vr?

• Hastaligi var demedim kizlar ona hasta dedim 😀😀

• Tamam anladım :)

• Sevimsiz geliyor. Bizdeki yağmur Atacan gibi

0|1
    0|1
  • Evladim sen keko musun?

2|1
    0|1
  • Kıskanmıyom ki zaten seviyom

0|1
    0|0
  • kiskanmiyomki

0|1
    0|0
  • zikimde degil knks hicbiri yani kiskanma falan yok

0|1
    0|0
  • Kıskanacak bir ton adam var bunumu kıskanım sımdı

0|2
    0|0
  • Bir şeyini kıskandığım falan yok. Sevmiyorum, yaptığı şeyi de sanat olarak kabul eden insanlarla münakaşaya dahi girmiyorum. Benden uzak olsunlar.

0|0
    0|1
  • Onu kıskanıcama kendimi intar ederim daha iyi mk

0|1
    0|1
  • Kıskanma falan yok sonuçta başardığı şey kolay bir şey değil bence.

0|1
    0|0
  • Kıskanan cidden var mı?

0|1
    0|0
  • köse olduğundan :D
    şaka kıskanmıyorum

0|1
    0|0
  • parasi var istedigini yiyor

0|1
    0|0
  • Neyini kiskaniyim ben daha karizmayim 😅

0|1
    0|0
  • Aslında hakkında hiç bir şey düşünmediğim 7 milyar insandan biri kendisi.

0|1
    0|0
  • Hiç biri

0|1
    0|0
  • Kımsenin kıskandıgı yok ben kıskanmıyom şahsen

0|1
    0|0
  • Kıskanan kimmiş lan sevmemek kıskanmak demek midir? Sevmiyorum çünkü kızları birer oyuncak gibi kullanıyor, Türkiye'ye geldiğinde bizim kızlarımız hakkında ileri geri konuşmuş falan. Şu derin meseleler olmasa hiçbir yere gelemezdi.

0|0
    0|0
    • Sence br ünlü Türk kızlarına ter kokuyordu der mi? Medya ünlülerle çok uğraşıo hele justin gibi antisi çok olan birine neler söylerler

• Klibinde bilinçaltı mesajlar yok diye İlluminati üyesi olmadığını söyleyemezsin. Ayrıca klibinde yüzlerce sübliminal mesaj bulabilirim sana. İlluminati desteklemeseydi o çocuk buraya gelemezdi. Aynı şekilde Lady Gaga da öyle.

• Evet tabi canım . İkiside o kadar yeteneksiz ve basit insanlar ki nasıl gelecekler buralara

• Kendini James hetfield gibi göstermesi saçlarının şeklini aynı yapması beni deli ediyor !!

0|0
    0|1
    • İki alakasız isim. Saç modeli çok acayip değişil bir model değil. Yolda bile gördüm o modelde saç

• O zaman Lady Gaga ya da özeniyor diyelim iki side pop şarkıcısı

• Biri kız biri erkek cinsiyet farklı

• sen gay mısın lan sana ne bırak kızlar sorsun bunu

1|0
    0|0
  • justin biber 'in taa hıııaaaamııınaaaaa koyummmm :D :D :D sana bir şey olmasın :D

0|0
    0|0
    • Bana bir şey olmasın derken :D
      Ayrıca ne zararı olduda sana küfür ediyorsun?

• Ağır kıskançlık

• yooo hiç te bile el kadar bebenin neresini kıskancam keşke nickim gibi biri olsam o zaman o bebenin bu son nefesini aldığı gün olur du

• justini takdir ediyorum ama fanları çok canım aynı senin gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...