Cok guzel bir kizim boyum posumda yerinde cimri olmayan bir erkek istiyorum napmali?

Off bu erkekler çok cimri ya oysa cokta guzel bir kızım benim gibi bir kızla hayatlarında ilk defa tanısıyolar kendileride diyor ilk defa boyle guzel bir kızla tanistim diye ama paraya gelince hışş. o kadar zenginsiniz nie böyle cimrisiniz allahım ya boyle yaparak bizi kaybedersiniz sisko cirkin kizlarla evlenirsiniz

Güncellemeler:
gıcık gıcık konusmayin bu devirde kimse kimseyi kolay sevemez para devirde cok onemli ve ben hakettigımı dusunuyorum

0|2
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle zengin hiçbir insan güzlliğe yatırım yapmaz, temiz kalbe ve güvene yatırım yapar. Güzellik isterse zaten dünyanın envai ülkelerinde türkiye den çok daha güzel kızlar var özellikle çek cumhuriyeti, rusya, ukrayna gibi, ama bakarsınız ki hepi türklerle evlidirler hatta zenginlerin evlendikleri kadınlar genellikle çok da güzel olmaz ama akıllı sadık ve ferasetli olurlar. O nedenle de güzelliğim yerinde bana para harcayın diye düşünüyorsan bu yoldan zangin adamlarla takılamazsın. Zengin erkekler zaten bu mantıktaki biriyle evlenmez en azından ben evlenmem.

1|0
    0|0
    • Supersinnizz!!!👏👏👏👏

• @RabbeGidiyorumm bu sorunun ben troll olduğunu düşünmeme rağmen yazdım aslında ama haklısın yani insanlar bozulur diziler o yöne kayar ve diziler o yöne kayınca insanları bozar derken kısır döngü yani döner durur. Şu tv yi kapatsak aslında herşey düzelecek ama anlatamıyoruz ki millete.

• Aynen oylee millet beynini ihgrenc seylere meyletmkis durumdaa!!!

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce sen şu üslubunu bir düzelt bu nasıl konuşma tarzı? genelde erkekler eğlendikleri kızlara ben ilk defa böyle güzel biriyle tanışıyorum, sen nerelerdeydin gibi basit iltifatlarda bulunur istedikleri tek şey vardır umarım anlamışsındır:d bide para konusuna gelince napıcaklar? bütün her şeyini önüne mi serecekler hadi diyelim yaptılar tepkin ne olacak? bu kadar basit olmayın:d

0|0
    0|0
    • kizim dedigin amacta olsa belli ederler bana hic oyle yaklasmaya calismadilar cunku benim bir agir basliligim var opmeye bile kalkisacak yuzleri olmuyor canım konustuklarımin adi var neden kendini dusursun ki? kariyer yapmis insanlar

• senı ınandırmak zorunda degıl kezban kezban konusma canımsın sus bence

• sen bana mesaj atsana gizliden yazıyosun bide kezban demiş basitsin kızım kabul et ssşsçskdçdkçdçd

Erkekler Ne Diyor 38

• çünkü senin gibi düşünen kızları hafif ve kızlar eğlenilecek kızlar denir gönül eğlendirip sonra bir bahane bulup yalandan kavga çıkarıp daha mutasıp görünen ama güzel olmayan bayanlarla evlenilir bu bir çeşit kanıtlanmıs bişeydir cimriliğe gelince genelde ergenlerle çıkıyosundur onlarda zaten ister istemez baba parası yediğinden cimri olurlar

0|2
    0|0
    • cırkınsın kı guzel olmayan bayanlarla evlenilir diyosun kiskanc , hayir isletmeciler cok cimri oluyor genelde ben en asagi 25 yas cıkarım gerisi coluk cocuk canım

• hii sen oyle sanmaya devam et

• ahahha asıl sen öyle sanmaya devam et bende o dediklerinin fazlasıda var kariyer falanda cabası bunu bilen biri olarak söyledim ama sen bilirsin devat et böyle

• 750.000 yeterli mi?

1|0
    0|0
  • Parayla saadet arıyorsan ki bu mümkün bazı eskortlar çok mutlu bunun için güzel olmanda ayrı bir guzellik, ama velakin sen bu düşünceyle hiç bir zaman tek bir kişinin olamiycaksin. Paradan önce hayatı bilmen lazım

0|2
    0|0
  • Biri şuna para versin de sussun =/

2|1
    0|0
  • kendini begenmiş asalak insan

1|2
    0|0
    • beni gorsen boyle dusunmezsin

• bu sitede beni taniyan var niye atim ki

• O yüzden kadınlar zengin olamıyor işte. 1 günlük makyaja 100 tl verirsen, öyle dımdızlak kalıp zengin koca ararsın

0|0
    0|0
  • Bişey derdim de neyse 😂

0|0
    0|0
  • malın güzelse :D parayı hak ediyorsn tabi :D

0|2
    0|0
  • Sen kendini ne kadar da cok begenmis birisin. guzellik gecicidir elbet o kendini begendigin yuzun yaslanacak solacak gecicidir ama sen bu akilla ve karakterinle ileriki yaslarinda hic cekilmezsin. Ileri ki yillarda guzelligin de gidince elinde sadece bu sacma egoya sahip karakteri bozuk bir sen kalacaksin kimse yanina yaklasmaz benden soylemesi bu tavrindan vazgec derim !

0|0
    0|0
  • kısmet

0|0
    0|0
  • Hayırlısı teyze

0|0
    0|0
  • Paramı dağıtırım ama sadece değer gördüğüm şeylere ; ucuz şeylrre değil.

1|2
    0|0
  • egoyu kess

0|2
    0|0
  • bir oros pudansa cirkin kızla evlenirim daha iyi

1|2
    0|0
    • or spu ne alaka be duzgun konus ben cok duzgun ve namuslu cokta guzel bir kizim yoldan gecerken bakan bir daha bakiyor

• Benim için bir farkın yok oros puda paraya bakar

• Kendin kaZandığın zaman hak etmiş olursun. kara kaşın kara gözün var diye değil. allah ın trolü seni 😄

0|0
    0|0
  • Ne yapcan parayı hayat kadınları da para alıyor karşılığında o anlamda mı dedin

0|2
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • güzellikle paranın ne alakası var anlamadım

0|0
    0|0
  • Ilk krateri para olan insandan nefret ederim... dunya guzeli olsan ne fayda

0|0
    0|0
  • Ne yapalım fakiriz 😄😄

0|0
    0|0
    • fakirlik sorun degıl cımrılık sorunn

• adam ısletmecı 400-300 tlyi cok goruyor ya

• Pek ciddi düşünmüyorlar demekki, pek yaklaşma derim 😊👍Ama öyle olup da karşıdaki kişinin ciddi olduğunu anlayınca davranışları değişen kişiler de var. (Mantık Şu bence: Ya bu kız güzel ama gerçekten sadece gününü gün etmek için mi benimle konuşuyor görüşüyor, Amacı sadece flört mü? İki gün sonra yanımda olacak mı yine? Yoksa 2 gün sonra başkasının yanında mı göreceğim bu kızı... Sonra yaptığım emekler için pişman olurum. vb... Bunun dışındaki düşünceler haricinde gereksiz yere yâri olarak gördüğü kişiye böyle davranması bir insanın güven sorunu olduğunun da habercisidir bence) o yüzden insanlar biraz 1-2 görüşmede birbirini tartmalı ve dengeyi iyi kurmalı bence. Olmuyorsa zaten pek de uzatmamalı. Çok da şaapmamakk lazım yani 😊😊👍

• Tanisalim :D

0|0
    0|0
    • cimri deilmisin ki veya durumun iyi mi ki

• Evet degilim elim acik durumumda iyi calisiyorum

• Yorumu silebilirmisib

• Kime diyosun?

0|0
    0|0
  • Bulmassin

0|0
    0|0
  • güzel olabilirsin ama insan olursan belki düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • ne para yedircem evlenecegim kıza para yediririm ben

0|0
    0|0
  • sen bu kafayla devam et ancak zenginlerin oyuncağı olursun

0|0
    0|0
  • Sen erkek değil banka istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş ukala şey.

0|0
    0|0
  • Ben cok bonkörüm gel

0|0
    0|0
  • Cimri degilim. Ama parasızım olmaz mı. d

0|0
    0|0
    • benim icin zenginlik onemli degil ki iste cimri degılsen bonkorsen ne guzel istee

• Al beni o zaman :)

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• Egoya bak. Yok sana zengin

0|3
    0|0
  • Senin gibiler sadece para yemez yavrum yerse onuda kaldirabilcen mi diycemde, bence kaldirirsin o potansiyel var sende.

0|1
    0|0
  • her erkek cimri değil ama yerine göre harçamasınıda bilmelisin

0|1
    0|0
  • Paragöz olduğun için şisko çirkin kızlarla evleniyolar. Belki onlar paragöz değildir en azından.

0|0
    0|0
    • hıı paragoz degılım bu devirde herkes bole

• Detaya yazmışsında parayı hak ediyosan çalış kazan koca parası yemeyle bir b. k olunmaz.

• Fakir ailenin güzel kızı

0|1
    0|0
  • Bu kadr da ego olur ya

0|1
    0|0
  • Dfgskkllc

0|0
    0|0
Yükleniyor...