Siber suçlarla ilgili periscope?

ben periscopede isid hakkında sorularınızı alıyım diye bir yayın açtım. yüzüme kar maskesi taktım elime de oyuncak tabanca aldım. biri siber suçlara şikayet ettim dedi. sizce bu suç mu bişey olur mu arkadaşlar?

Güncellemeler:
ya arkadaşlar ciddi olun vallahi korkuyorum ya. peki şimdi ne yapayım.
çıldırıyorum ya yarım saat geçti bişey olmadı.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Işid militanı olduğunuzu düşünüp alırlar evet. 30 gün de gözaltı süresi var. Şu sürede yapılmaması gereken şakalardan birini yapmışsınız 😄

0|0
    0|0
    • Kostüm? 😄 16 yaşındaysan bir şey değişebilir belki ama yine sıkıntı olacağını düşünüyorum başına.

En İyi Erkek Görüşü

• Suç tabi ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahahah yok bir şey olmaz, şikayet bile etmemiştir emin ol 😊 geçen gün de birisi darbeyi ben yaptım, askeri okulda okuyorum falan diyordu sonra şaka yaptığını söylemişti ona da bir şey olmadı

0|0
    0|0
    • iyi de ben şaka yaptığımı söylemedim :)

• Bir şey olmaz. Eğer gerçekten şikayet ettiyse -ki bu imkansıza yakın- yakalanınca şaka yaptığını söylersin :)

• Ohal'deyiz senin yaptığın şakaya bak :D Yaktın kendini!

0|0
    0|0
    • nasıl yaktın ya babam benim ağzımı yüzümü dağatır. polisler içerde döver. iş mi bu şimdi. ya.

• Böyle şeyler yapma bu zamanlarda bence. Seni rapor ettim diyen arkadaşla da al ciddi ciddi konuş bakalım. Belki etmedi bile

• :))) Ne ayaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• az bile a*k inşallah kapatırlar aklın başına gelir elinizdeki aleti kimse görmüyor istediğimi yaparım diye kullanmmayı ögreneceksiniz

0|0
    0|0
    • ya kardeşim bende görüyorum ben pkkliyim diyeni açık açık onlara bile bir şey olmuyor şimdi bana mı olur ben kendi halimde bir insanın 2 dk lık yayın açtım. onda da işidciyim demedim işid hakkında sorunuzu alıyım dedim.

• ayrıca her kar maskesi takan işid mi oluyor.

• yaz tatilinin geri kalanını parmaklıklar ardında geçirirken düşün artık her kar maskesi takan işidli mi oluryor yav olmaz bence falna hahahaha :D ulan durudk yere çocuk gitti iyimi

• Hiç bir şey olmaz şikayet etseler bile senin bütün telefon internet bağlantilarindan suçsuz olduğunu bulurlar rahat ol

0|0
    0|0
  • Alirlar birazdan seni

0|0
    0|0
    • dostum lütfen ciddi olun. şu an cidden çok korkuyorum. ama işidci oldugumu söylemedim ki? her kar maskesi takan işidci mi oluyor? bu saçmalık olur cinayet işleyenler serbest kalıyor böyle bir şeyden ceza almak garip degil mi?

Yükleniyor...