Kızlar, en yakın arkadaşınız evleniyor. Sizi nedime seçti, ama saçınızı boyatmanızı istiyor... Kabul eder misiniz?

Saçınız sarı değilken bütün nedimeleri sarışın olsun diye sarıya boyatmanızı istedi, veya sarışınsanız tam tersi. Kabul edip boyatır mısınız?

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• Beni tanıyan saçlarıma boya sürmeyeceğimi bilir. Bu soru benim için geçerli değil sanırım :d

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 77

• Yakışsaydı kabul edebilirdim ama esmer tene sarı saç yaparsam konukların göz zevkini bozmuş olurum. :D

1|0
    0|0
  • Kabul etmem. Ne saçma bir istek bu :D

1|0
    0|0
  • Boyatırım çünkü o canım kankam

1|0
    0|0
  • Boyatmam.

3|2
    0|0
  • Hayır ne alakaymis ya olmam daha iyi fikir olarak sarı sana güzel olur boyat dese neyse ama ya olmazsa neden bunu yapayım kendimi gün boyu kötü hissedeyim ayrıca koyu saç rengine sahipsen sarı için oryel kullanicak kuaför ne kadar da bitkisel olsa bunu yapmak için kimyasal ı sürecek saçına gerek yok bence açıklarım arkadaşıma e o da cidden en yakın arkadasimsa beni anliycaktir kendimi düğün boyu kötü hissetmemi istemez

1|0
    0|0
  • Hayır tabıkı ufaktan yok alsın

1|0
    0|0
  • Açık olsaydım ve yakışacağını düşünseydim olurdu ya da peruk takardım.

1|0
    0|0
  • Sacim zaten hep boyali o rengi tutturmak icin sacimin elimde kalma ihtimali yoksa boyarım

1|0
    0|0
  • Gerdeğe benimle mi girecek😂 Saç boyatmak ne alaka ki😏

1|0
    0|0
  • Kabul etmem

1|0
    0|0
  • Eğer saçıma gidebilecek bir renkse ve daha önce boyatmışsam herhangi bir renge boyatırdım ama saçıma hiç dokunmamışsam ve o renk bana hiç gitmeyecekse boyatmam

1|0
    0|0
  • Kapalıyım ben ✌ istediği renkte şal takabilirim sorun değil 😂 ama açıksam, senin açından bakarsam, yüzüme yakışıyorsa boyatırım. 😊

1|0
    0|0
  • Boyatmam doğallığı bozamam

1|0
    0|0
  • İsteği bence saçma olur yani brn zaten istesem saçımı sarıya boyatırdım başkasının isteğiyle asla hareket etmem dolayıdıyla kabulde etmem.

1|0
    0|0
  • Boyatamam. Kusura bakmasın sarısını bulsun.

1|0
    0|0
  • Kabul etmem. Söz konusu dahi değil.

1|0
    0|0
  • Boyalı zaten, evet.

1|0
    0|1
  • Kabul ederdim

1|0
    0|0
  • Su an saçım sarı neden bilmiyorum kahverengi boyası akinca turuncumsu sariya dönüştü inanılmaz yaşlı duruyorum. Sariya boyamam

1|0
    0|0
  • Kapaliyim nolcak o iş 😂

1|0
    0|0
  • Saç tebeşiriyle boyayabilirim

1|1
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Yakışıcaksa evet ama yakışmazsa çekemem bir ay o saçı

1|0
    0|0
  • gecici sprey var kullanirim ama normal boya asla.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

1|0
    0|0
  • Hayirr

1|0
    0|0
  • Tabii ki no

1|0
    0|0
  • Hayır